Ośrodek Kormoran

Ośrodek Kormoran

4.9 Ocena 31 użytkowników
Adres:
ul.Daszyńskiego 57
69-200 Sulęcin, lubuskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (95)755-26-28
(95)755-94-43
601-08-55-94
Strona www: http://www.kormoran.org.pl

"Restauracja Tawerna" dysponuje wykwintnym wachlarzem dań w wydaniu polskim i miedzynarodowym, oraz szerokim asortymentem win. Dania serwowane przez naszych kucharzy zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta i guściki. Restauracja posiada dwie odrębne sale o pięknym wystroju i niespotykanym klimacie z kominkami i klimatyzacją. Sala główna posiada 100 miejsc, natomiast sala taneczna 60 miejsc i przystosowana jest do prowadzenia konferencji w wersji kinowej jak i stolikowej, wyposarzona we wszelkiego rodzaju urządzenia multimedialne wraz z nagłośnieniem. W okresie letnim otwarte są dwa tarasy wśród przepięknej zieleni, kwiatów i wody. Poczują się tu Państwo jak na łonie natury, a spędzony czas pozostanie na zawsze w pamięci.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nową jeszcze bogatszą ofertę weselną na rok 2010, jakość świadczonych przez nas usług jest zawsze na najwyższym poziomie, ze względu na wieloletnie doświadczenie służymy również radą i pomocą w organizacji wesel, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! ! !

Przyjdź do nas lub zadzwoń, zapytaj się o specjalną ofertę dla ciebie to nic nie kosztuje, układamy indywidualne menu na życzenie klienta.
Nasi goście mają do wyboru 4 pakiety

* Pakiet biały
* Pakiet srebrny
* Pakiet złoty
* Pakiet platynowy

Cena już od 99 PLN osoba

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja