Black Tower

Black Tower

1.5 Ocena 44 użytkowników
Adres:
ul. Fabryczna 7
16-020 Czarna Białostocka, podlaskie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 085 7103 107

Pensjonat BLACK TOWER jest doskonałą mieszanką ponadczasowej klasy, smaku i oryginalności.

Zlokalizowany na terenach leśnych Puszczy Knyszyńskiej , zwraca uwagę eleganckim wnętrzem w połączeniu z doskonałym menu. Całość tworzy niepowtarzalną, kameralną atmosferę pozwalającą na oderwanie się od zgiełku miasta, bezcenną dla tych, którzy cenią połączenie nastroju, kulinarnych doznań oraz profesjonalnej i dyskretnej obsługi. Nasz kompleks gastronomiczno-hotelowy służy temu, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej niezapomnianych wrażeń oraz po to aby zadbać o każdy szczegół związany z Państwa uroczystością.

Black Tower to doskonałe miejsce na spotkania okolicznościowe, biznesowe, bale, przyjęcia, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne i motywacyjne. Wieczory urozmaicają liczne ogniska, kuligi, koncerty i biesiady organizowane na terenie naszego pensjonatu. W pobliżu lokalu znajduje się zalew wodny Czepielówka. W okresie letnim jest to idealne miejsce na wodne i słoneczne kąpiele, zaś zimą można podziwiać przepiękne krajobrazy.

Do czego dążymy?

Aby każdy z Państwa w 100% mógł poczuć się gościem na własnym przyjęciu. W skład kompleksu gastronomiczno-hotelowego wchodzą: - Nowoczesna, komfortowa, klimatyzowana sala bankietowa na 180 osób, z możliwością dowolnego ustawienia stołów - Dwie sale konferencyjno-bankietowe na 30 i 60 osób - 14 eleganckich pokoi dwuosobowych oraz apartament, z bezpłatnym dostępem do Internetu - Szatnia dla gości - Nowoczesne toalety - Przestronnyparkingmieszczący kilkadziesiąt samochodów - Komnatę solną - Jacuzzi oraz sauny Na państwa życzenie zorganizujemy: - Wesela - Komunie - Chrzciny - Przyjęcia firmowe - Szkolenia, konferencje - Wszelkie imprezy okolicznościowe i inne. Z przyjemnością realizujemy inne życzenia i zamówienia Gości, które dotyczą obsługi oraz konsumpcji. Profesjonalna obsługa oraz zadowolenie klientów to dla nas priorytet.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja