Madison

Madison

3.25 Ocena 10 użytkowników
Adres:
Morcinka 3-5
42-580 Wojkowice, śląskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 769 72 69

Madison jest nowoczesnym, prężnie działające centrum położone w Wojkowicach. W romantyczny nastrój wprowadza Państwa wyszukana architektura budynku, piękny ogród oraz wytworne wnętrza. Dołożymy wszelkich starań o to, aby pobyt u nas zostawił niezapomniane chwile.
Zapewniamy miłą obsługę, profesjonalną kuchnię oraz klimatyzowane wnętrza, które pozwolą Państwu czuć się u nas komfortowo. Z przyjemnością przedstawimy pełną ofertę oraz dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz gość chętnie do nas powracał.

Wesele
Wesele każdego z nas jest uroczystością, pozostającą w pamięci na całe swoje życie. Nasze usługi opierane są na wyjątkowej dbałości o przebieg i dopilnowanie szczegółów związanych ze Ślubem. Jesteśmy tu po to, aby ten dzień był najpiękniejszym w Waszym życiu. Jeśli zatem szukacie profesjonalnej obsługi, wspaniałego cateringu, dużej sali która pomieści całą Państwa rodzinę i wszystkich znajomych, nie musicie szukać dalej, gdyż to wszystko znajdziecie u nas!


Wesele w Madisonie to:
- Klimatyzowana sala na 150 osób
- Wspaniały i profesjonalny catering
- Niepowtarzalny wystrój
- Miła i sprawna obsługa
- Możliwość wynajęcia Bawilandii dla pociech w czasie wesela
- Bardzo przystępne ceny!!

UWAGA! Wciąż mamy wolne terminy na 2010 rok!


Duża Sala Bankietowa
Sala ta umożliwia ustawienie stołów dla 150 osób. Zapewniamy dekorację sali, a konkretne menu ustalane jest wspólnie z Państwem. Oferujemy Państwu pomoc przy zamawianiu ciast, tortów oraz zaopatrzenie w napoje alkoholowe. Na spotkania w bardziej kameralnym gronie posiadamy mniejsze sale.


Sala chińska
Sala posiada orientalny wystrój, który zawiera wiele chińskich akcentów dekoracyjnych, takich jak lampy, czy też obrazy. Przytulne wnętrze sprawi, iż choć przez chwilę poczują się Państwo jak na innym kontynencie. Dobierając odpowiednie ustawienie stołów, istnieje możliwość zorganizowania dużego (ok. 50 osób) jak i mniejszego przyjęcia.


Sala "rock'n'rollowa"
Jest to dwupoziomowa sala o rock'n'rollowym wystroju, która może pomięścić 90 osób.


Sala zielona
Sala ta posiada wystrój rustykalny wkomponowanymi elementami współczesnymi. Z uwagi na swój kameralny wystrój, przeznaczona jest ona do spotkań w mniejszym gronie. W miejscu tym wraz z najbliższymi, można się zrelaksować przy muzyce najlepszych wykonawców lat 80-tych nagranych na płytach winylowych.


Sala afrykańska
Inspirowana jest Afryką i wprowadza w magicznie wykreowany świat kultury afrykańskiej. Posiada bogato zdobione wnętrze w stylu kolonialnym oraz mnóstwo dodatków uosabiających afrykański folklor. Sala kameralna z dostępem do łazienki.


Restauracja
Kameralna i elegancka restauracja przygotowana jest specjalnie dla rodzin dziećmi. Posiada gustownie urządzone wnętrze, wysokiej klasy oświetlenie, sprzęt grający, możliwość wyjścia na taras, ogródek z fontannami oraz plac zabaw dla dzieci.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja