Hotel Restauracja Astra

Hotel Restauracja Astra

1.95 Ocena 5 użytkowników
Adres:
Morcinka 14
41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie
Liczba gości: 210
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 606 739 637
Strona www: http://www.astra.media.pl/

Dzieki przystępnym cenom, dobrze zorganizowanemu zapleczu gastronomicznemu oraz bardzo dobrej lokalizacji, nasz Hotel Astra stał przytulną ostoją. Posiadamy hotelową restaurację, która została stworzona od podstaw z myślą o naszych klientach. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy 10 pokoi o nietuzinkowym standarcie, a w naszym Hotelu posiadamy także pokój dla nowożeńców.

W naszej restauracji można zjeść prawdziwe, staropolskie potrawy przyrządzane z polotem i z uczuciem wyrafinowanego smaku. Oprawa dopełniana jest przez łagodne dźwięki muzyki klasycznej oraz stylowe i eleganckie wnętrza. W najwyższym względzie staraliśmy się zadbać o rozkosze Twego podniebienia dlatego też, nasza restauracja podaje potrawy dla każdego typu smakoszy!

Bogaty repertuar naszych dań zawiera perełki kuchni polskiej przygotowywane według oryginalnych przepisów. Przygotowujemy również potrawy na życzenie naszych gości!

U nas każdy Gość znajdzie coś wedle swego gustu, a osoby ceniące prostotę i smakosze celujący w wykwintnych, pieczołowicie przygotowanych potrawach, z pewnością będa zadowoleni. Restauracja dysponuje dwoma odrębnymi salami, dla mniejszego grona gości oraz na wielkie imprezy.

Specjalizujemy się w obsłudze imprez zorganizowanych takich jak:
- Przyjęcia weselne
- Przyjęcia komunijne
- Jublieusze
- Chrzty
- Stypy
- Bankiety
- Imprezy kawalerskie i panieńskie
- Urodziny, imieniny oraz inne

Zapewniamy konkurencyjne ceny! Zapraszamy!!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja