Centrum Promocji Kadr

Centrum Promocji Kadr

4.85 Ocena 30 użytkowników
Adres:
ul. Głowackiego 3/5
05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 754 11 26
Strona www: http://www.cpk.com.pl

Zapraszamy Państwa do Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnego zlokalizowanego w Konstancinie - Jeziornie miejscowości uzdrowiskowej położonej w odległości 20 km od centrum Warszawy. Otoczenie obiektu - urokliwa enklawa zieleni i spokoju jest idealnym miejscem do organizowania wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, bankietów, spotkań integracyjnych, aktywnego wypoczynku, a także imprez okolicznościowych oraz uroczystości rodzinnych.

Nasze usługi świadczymy z dbałością o szczegóły, a miła obsługa zapewnia doskonałą atmosferę podczas przyjęcia i nienaganny serwis. Proponowane przez nas menu to przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej ale również inne, uwzględniające wszelkie Państwa sugestie i życzenia.

Przestronna, klimatyzowana sala może przyjąć w swoich progach do 120 osób, a mniejsze i bardziej kameralne spotkania mogą odbywać się w sali bankietowej oraz miejscu szczególnie urokliwym - stylowym Pałacyku otoczonym pięknym, parkowym terenem. W pobliżu sali restauracyjnej znajduje się ogród, gdzie w okresie od wiosny do jesieni możemy przygotować wyśmienite dania z grilla.

Zamknięty, chroniony teren wraz ze strzeżonym parkingiem zapewnia Państwu bezpieczeństwo i spokój podczas zabawy. Pomożemy Państwu w wyborze zespołu muzycznego lub DJ, fotografa, kamerzysty, w projekcie i realizacji wymarzonych dekoracji kwiatowych lub innych,oraz w transporcie Gości weselnych.

Cena za przyjęcie weselne obejmuje kompletne menu (z wyłączeniem alkoholi), obsługę kelnerską, wynajem sali, bezpłatny parking.
Dla Młodej Pary hotel przygotował prezenty w postaci Apartamentu dla Nowożeńców, dekoracyjnego chleba na powitanie oraz lampki szampana dla Gości. Dla Gości weselnych oferujemy pokoje z 50% rabatem.

Serdecznie zapraszamy do organizowania tych wyjątkowych uroczystości w naszym Centrum.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja