Gościniec Franz Josef

Gościniec Franz Josef

2.5 Ocena 40 użytkowników
Adres:
Mikołowska 44
40-065 Katowice, śląskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 204 52 08

Gościniec Franz Josef to restauracja oraz hotel w Katowicach, w którym Najjaśniejszy Gość znajdzie schronienie, wypoczynek oraz pyszny posiłek. W Szynku, przy kieliszku wina odpocznie od zgiełku i hałasu miasta, a gdy zapragnie biesiady, wesela lub innej uroczystości, zorganizujemy dla niego uroczyste przyjęcie w sali bankietowej. Spragnionym snu oferujemy klimatyczne i nowe pokoje gościnne z łazienkami, TV oraz Internetem.

U nas zjedzą Państwo wyśmienity obiad, kolacje, lunch, a także inne dania z naszych kuchni regionalnych: Austrii i Tyrolu, Węgier, Czech i Moraw, Słowacji i Galicji, Śląskiej oraz potrawy z grilla. Jeżeli pragną Państwo przenieść się w czasy Panowania Dynastii Habsburgów i spożyć ucztę na miarę Cesarza, zapraszamy do Gościńca Franz Josef przy ul. Mikołowskiej, gdzie nasza miła obsługa oraz wspaniali kucharze dokonają wszelkich starań, abyście poczuli sie u nas wyjątkowo.

Restauracja
Restauracja Gościniec Franz Jozef w Katowicach oferuje wyśmienitą kuchnię z regionów Austro-Węgier, która przygotowywana jest przez najlepszych kucharzy. Odwiedzając nas mają Państwo okazję skosztować różnorodnych potraw z regionów Austrii, Czech, Słowacji oraz Węgier, których receptura oparta jest na oryginalnych przepisach z czasów panowania dynastii habsburskiej, a także rozkoszować się winami z tych regionów.

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć, uroczystości weselnych, komuni, chrzcin, stypy, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Świadczymy również usługi cateringowe.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja