Ośrodek Wypoczynkowy JUHAS

Ośrodek Wypoczynkowy JUHAS

1.75 Ocena 13 użytkowników
Adres:
ul.Stroma 18
43-450 Ustroń, śląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 33 854 26 52
Strona www: http://www.owjuhas.pl/

Ośrodek Juhas znajduje się w słynnej uzdrowiskowej miejscowości w Ustroniu - Jaszowcu, na zboczu góry Równica, który do dyspozycji gości oddaje 120 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizją satelitarną.
Posiadamy także pokoje z możliwością dostępu do Internetu. Z każdego balkonu rozpościera się malowniczy widok na zalesione pasma Czantorii i Równicy, stwarzające przepiękną scenerię dla jednego z największych uzdrowisk Beskidu Śląskiego.
Mogą Państwo delektować się u nas potrawami kuchni polskiej, jak również europejskiej, lecz naszą specjalnością są dania regionalne.
Nasza kawiarnia oferuje szeroki wybór drinków, napoje, doskonałą kawę, desery oraz ciepłe przekąski, a w szczególności polecamy domowe wypieki.

Dogodny klimat i piękne krajobrazy są wymarzonymi warunkami do wypoczynku i regeneracji sił. Jest to doskonały punkt widokowy, a także wypadowy na szlaki turystyczne oraz narciarskie Beskidu Śląskiego, natomiast dogodny dojazd do ośrodka ze wszystkich miejscowości w Polsce i za granicą czyni go doskonałym miejscem na pobyty biznesowe, rodzinne, krajoznawcze i inne.

Na życzenie gości zorganizujemy:
- Bankiety
- Imprezy klubowe
- Imprezy okolicznościowe
- WESELA
- Wieczorki kabaretowe z udziałem znanych artystów
- Kuligi letnie i zimowe
- Wycieczki piesze i autokarowe
- Biesiady przy ognisku z pieczeniem dziczyzny i inne

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja