Pałac w Rybnej

Pałac w Rybnej

4.5 Ocena 58 użytkowników
Adres:
Powstańców Warszawskich 83
42-680 Tarnowskie Góry, śląskie
Liczba gości: 140
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 284 18 37
Strona www: http://www.palacrybna.pl/

Na co dzień Pałac w Rybnej funkcjonuje jako pensjonat, któty oferuje swoim gościom 18 miejsc noclegowych w stylizowanych apartamentach i pokojach. Posiadamy elastyvzną i dostosowywaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta ofertę. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie. Posiadamy profesjonalną obsługę oraz wieloletnie doświadczenie, a także stale współpracujemy z najlepszymi branżowymi firmami, co pozwala nam najlepiej doradzić Państwu jak sprawić, by ta uroczystość była wyjątkowa.


Atuty Pałacu w Rybnej
Największym atutem naszej oferty jest możliwość rezerwacji całego obiektu łącznie z dwuhektarowym parkiem. Pałac w Rybnej usytuowany jest w malowniczej i ustronnej scenerii, co pozwala gościom poczuć się wygodnie i komfortowo, a także odetchnąć od zgiełku miasta.


Specjalne prezenty dla Młodej Pary
Kontynuując wieloletnią tradycję muzyczną Pałacu w Rybnej, w czasie każdego przyjęcia weselnego Młoda Para oraz goście są powitani recitalem fortepianowym lub skrzypcowym, zapewniającym przyjemną atmosferę. Ponadto Młoda Para otrzymuje od nas darmowe zaproszenie na wszystkie koncerty, które odbywają się w Pałacu w Rybnej w ciągu następnego roku.


Miejsce
Nasza oferta stwarza możliwość aranżacji przyjęcia weselnego w zabytkowych wnętrzach pałacu, maksymalnie do 140 osób.
W czasie przyjęć do Państwa dyspozycji pozostają:
- dwie reprezentacyjne sale koncertowe oraz parkiet na pierwszym piętrze pałacu
- sala bankietowa oraz sala klubowa na parterze wraz z hallem głównym
- sala restauracyjna
- taras zachodni – idealne miejsce do odpoczynku i romantycznych rozmów

Z największą przyjemnością przygotowujemy również mniejsze uroczystości weselne.


Dekoracja wnętrz
Późnobarokowa fasada Pałacu w Rybnej oraz zabytkowe wnętrza wymagają gustownej aranżacji w czasie przyjęcia weselnego, dlatego też nasza ofera przygotowała dla Państwa różne propozycje dekoracji kwiatowych. Z naszej strony do Państwa usług pozostaje florystka, która zajmuje się przygotowaniem dekoracji. W przypadku większej aranżacji wnętrz kontaktujemy naszych klientów z profesjonalną kwiaciarnią.


Hotel
W czasie przyjęcia weselnego do Państwa dyzpozycji pozostaje pięć dwuosobowych pokoi, w tym dwa apartamenty i jeden półapartament. Łącznie z dodatkowymi miejscami noclegowymi w naszym hotelu zapewniamy nocleg do 18 osób. W przypadku, gdy zaistnieje konieczność zapewnienia większej ilości noclegów, skontaktujemy Państwa z zaprzyjaźnionymi hotelami w okolicy.


Dodatkowa pomoc dla naszych klientów
Jesteśmy chętni, by pomóc Państwu również w:
- organizacji na terenie Pałacu w Rybnej ślubu cywilnego,
- aranżacji przyjęcia weselnego w plenerze (w całości lub części),
- organizacji pokazu sztucznych ogni na terenie parku,
- rezerwacji ekskluzywnego samochodu ślubnego lub bryczki,
- zabezpieczeniu transportu w czasie przyjęcia weselnego,
- doborze oprawy muzycznej,
- wyborze fotografa, cukierni,
- zakupie alkoholu,
- wykonaniu ślubnych wizytówek i kart menu.


Menu
Nasza propozycja menu weselnego obejmuje: aperitif - szampan na powitanie, zupę – krem, danie zasadnicze z trzema rodzajami wyśmienitych mięs, deser z gorącymi napojami, podanie tortu i słodyczy, wszystkie zimne napoje (kolorowe, soki owocowe oraz woda mineralna), półmiski owocowe, zimne zakąski oraz dwie ciepłe kolacje. Przybliżona cena menu kształtuje się na poziomie 220 złotych od osoby. Każde menu weselne specjalnie przygotowywujemy z najwyższą starannością uwzględniając gust naszego klienta oraz jego życzenia dotyczące potraw.

Serdecznie zapraszamy!!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja