Hotel Załęże-Chata Drwala

Hotel Załęże-Chata Drwala

2.5 Ocena 32 użytkowników
Adres:
ul.Gliwicka 106
40-856 Katowice, śląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 32 254 60 51
Strona www: http://www.zaleze.katowice.pl/

Zapraszamy do skorzystania z naszego obiektu "Załęże", gdzie w celu jak najlepszego dostosowania naszej oferty do potrzeb i wymagań naszych Gości, przygotowaliśmy różnorodne pokoje, których wspólną cechą jest wygoda i przestronność każdego wnętrza.

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje, w których znajdują się łazienki, telewizory z TV SAT oraz telefon. Na terenie hotelu znajduje się również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.
Dla Gości szczególnie ceniących wygodę, przygotowaliśmy również komfortowy i przytulny dwuosobowy apartament. Obecnie obiekt Załęże znajduje się w ostatniej fazie przygotowań do uzyskania dwóch gwiazdek.

Restauracja Chata Drwala

Miło nam zaprosić Państwa do czynnej codziennie od 11 do 22 Restauracji Chata Drwala w Katowicach, gdzie beskidzkiej włóczęgi czas i smak przywołać można, gdzie siły jadłem i napitkiem podratować trzeba.
Kuchnia nasza specjały polskie, śląskie i góralskie poleca, wszelkie imprezy okolicznościowe organizuje – bankiety wystawne, wesela bogate, kolacje służbowe.
W sezonie letnim zapraszamy na chwilę wytchnienia i odpoczynku do naszego ogródka letniego urządzonego na wewnętrznym dziedzińcu hotelu. Miejsce to dzięki gustownemu oświetleniu gwarantuje miłe wieczory w przytulnej, intymnej atmosferze.

Zapraszamy także do organizacji imprez na naszym ogródku.

Zorganizujemy imprezy okolicznościowe takie jak:
- Bankiety wystawne
- Wesela bogate
- Kolacje służbowe

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja