Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie

2.4 Ocena 64 użytkowników
Adres:
ul. 17 Stycznia 24
02-146 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 456 80 00

Airport Hotel Okęcie to nowoczesny, elegancki, czterogwiazdkowy Hotel, znajdujący się w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i zaledwie 4,5 km od centrum Warszawy. Z nowoczesną architekturą harmonizuje elegancja wnętrza, które nawiązuje do atmosfery i stylu lat 30-tych XX wieku i wspaniałych tradycji przedwojennego polskiego lotnictwa.
Airport Hotel Okęcie to idealne miejsce zarówno na konferencje, imprezy okolicznościowe jak i na wypoczynek.


Nasza gościnna, uśmiechnięta i doskonale wyszkolona kadra, gotowa zaspokoić potrzeby wszystkich Gości, czeka na Państwa przyjazd.


Oferta weselna
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty weselnej hotelu Airport Okęcie.

W naszej sala balowej na 7 piętrze ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy zapewniamy optymalne warunki dla organizacji wesela. Eleganckie przyjęcia weselne przygotujemy nawet dla 140 osób, w ustawieniu przy prostokątnych lub okrągłych stołach. Profesjonalna obsługa doradzi dowolną aranżacje sali balowej oraz pomoże w doborze bajkowej dekoracji stołów i bufetów. Bogate i wyselekcjonowane menu, specjalnie przygotowane przez Szefa Kuchni, zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta naszych wymagających Gości.

W prezencie od hotelu proponujemy Młodej Parze nocleg w luksusowym, przytulnym apartamencie z kominkiem i przedłużoną dobą hotelową. Dodatkowo oferujemy również tort weselny na przyjęciu. Jednocześnie małżonkowie, mogą skorzystać z relaksu w saunie i jacuzzi przy blasku świec i schłodzonym szampanie. Gościom weselnym proponujemy pokoje ze śniadaniem z 50% rabatem orazparkinggratis.

Zapraszamy do zapoznania się z menu weselnym:

menu 1
menu 2
menu 3

Proszę pozwolić nam zaskoczyć Państwa perfekcyjną organizacją wesela i wszelkimi przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja