QUBUS HOTEL Złotoryja

QUBUS HOTEL Złotoryja

2.85 Ocena 43 użytkowników
Adres:
Plac Reymonta 7
59-500 Złotoryja, dolnośląskie
Liczba gości: 90
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (76) 878 35 97
Strona www: http://www.qubushotel.com/hotele.php?lang=1&id_h=17#menu

QUBUS HOTEL Złotoryja to trzygwiazdkowy obiekt, położony w centrum jednego z najstarszych polskich miast, posiadającego bogatą ofertę turystyczną, opartą głównie o historię wydobywania złota. Hotel dysponuje 50 pokojami: jedno-, dwu- i trzyosobowymi oraz pokojami typu Junior-Suite. Łączna liczba miejsc noclegowych wynosi 101.

Zapraszamy serdecznie do restauracji, gdzie szef kuchni ze swoimi współpracownikami wyczarowuje dla naszych Gości potrawy z różnych zakątków świata. Serwowane dania przygotowujemy według sprawdzonych receptur, zgodnie z kanonami sztuki kulinarnej. W bogatej karcie znajdą coś dla siebie zarówno amatorzy kuchni staropolskiej, jak i smakosze potraw europejskich oraz wegetarianie. Z przyjemnością spełniamy również kulinarne prośby naszych Gości.


Złote chwile w Złotoryi

QUBUS HOTEL Złotoryja specjalizuje się w organizacji kameralnych przyjęć weselnych, jak i większych wesel. Elegancka, przestronna i klimatyzowana restauracja pozwala na organizację niezapomnianego wesela dla 90 osób. Z uwagi na tak szczególną uroczystość oferujemy wykwintne menu z bogactwem dań głównych, zimnych i ciepłych przekąsek. Nasza oferta dostosowywana jest do oczekiwań i potrzeb naszych Gości.

Doświadczenie wykwalifikowanego personelu i jakość oferowanych przez nas usług stanowią gwarancję niezapomnianego przyjęcia. Jeśli chcą Państwo zorganizować Wesele Marzeń, Qubus Hotel Złotoryja to doskonały wybór! Doświadczenie i jakość oferowanych przez nas usług stanowią gwarancję wyjątkowo udanego wieczoru.

Oferujemy Państwu przestronną, klimatyzowaną salę z wyjściem na taras - zupełnie GRATIS! Wykwintne menu z bogactwem dań głównych oraz zimnych i gorących przekąsek. Ceny menu zaczynają się już od 130 PLN za osobę. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie.

Aby ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany, oferujemy Młodej Parze:
Pokój dla nowożeńców – GRATIS!
Voucher na kolację w pierwszą rocznicę ślubu – GRATIS!
Dwa pokoje dla rodziców Pary Młodej – GRATIS!
Doskonałe ceny na pokoje hotelowe dla pozostałych gości

Rezerwując wesele w Qubus Hotel Złotoryja specjalnie dla Państwa wynajem sali na wieczór panieński lub kawalerski - GRATIS!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja