Hotel Bavaria

Hotel Bavaria

1.65 Ocena 29 użytkowników
Adres:
Wyzwolenia 96
43-460 Wisła, śląskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (33) 855 39 54
Strona www: http://www.bavaria.pl/

Zapraszamy Państwa do przepięknej rezydencji "Bavaria", która położona jest w samym centrum Beskidu Śląskiego - Wiśle, która jest stolicą zimowego i letniego wypoczynku. Wnętrze lokalu zostało wykończone naturalnym świerkowym drewnem i zapewnia przytulny nastrój oraz tworzy prawdziwie góralski klimat. Tak imponujący wygląd, uzupełniany jest także przez artystyczne dzieła twórców ludowych.

"Bavaria" jest idealnym miejscem na spędzenie rodzinnego wypoczynku, odprężających weekendów, a także spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych. To również doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń lub imprez okolicznościowych.

Specjalizujemy się również w organizacji przyjęć weselnych, dbając o to aby ten nadzwyczajny czas nasi Goście mogli przeżyć w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

Górskie powietrze doskonale wyostrza apetyt, który w pełni pozwala poznać uroki naszej bogatej regionalnej kuchni. Restauracja znajduje się w reprezentacyjnej, parterowej części Hotelu. Podzielona na trzy części z której każda posiada swój własny oraz niepowtarzalny klimat. Naszą specjalnością są regionalne "patelnie" na których wszelkiego rodzaju mięsa zapiekane są do wyboru z serem, warzywami lub boczkiem. Koneserom napoju bogów oferujemy wina z Nowego i Starego Świata.
Sale restauracyjne adaptowane są zgodnie z potrzebami oraz oczekiwaniami naszych gości.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja