Restauracja Dionizos

Restauracja Dionizos

3.05 Ocena 65 użytkowników
Adres:
Al. Wojska Polskiego 4
44-240 Żory, śląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 609 359 604

Dionizos jest restauracją o eleganckim, lecz ciepłym wnętrzu w greckim stylu, utrzymanym w ciepłej piaskowej kolorystyce. Aby pogłębić przytulną atmosferę, duża powierzchnia sali została przełamana za pomocą niskich, ścianek. Ściany ozdobiono scenkami z mitologii greckiej i tynkami strukturalnymi.

Barek wspiera się na pięknych greckich kolumnach. Subtelne, nastrojowe oświetlenie, greckie wazy, rzeźby oraz ciemne krzesła i stoły uzupełniają wystrój.

W planach jest także stworzenie letniego ogródka do którego wejście prowadzić będzie z głównej sali. Ogródek będzie otaczany przez niski murek z kamienia naturalnego i ozdabiany donicami z kwiatami. "Posadzka" w ogródku również będzie wykonana z kamienia, a ważnym elementem wystroju ogródka będzie kamienny grill ogrodowy i donice z cyprysikami.

W ofercie kuchni znajdą Państwo smaczne i elegancko podane greckie dania. Na specjalne życzenie gości serwujemy również dania, nie znajdujące się standardowo w naszym menu.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że sam wystrój i dobra kuchnia to dopiero połowa sukcesu, dlatego chcemy aby lokal zaistniał w świadomości mieszkańców regionu jako miejsce unikalne i wyjątkowe. W związku z trym planujemy rozszerzyć swoją ofertę o ciekawą działalność nie związaną z gastronomią.

Specjalizujemy się w organizacji:
- Przyjęć okolicznościowych
- Przyjęć weselnych i bankietów
- Imprezy firmowe

Mamy jeszcze ostatnie wolne terminy weselne! Zapraszamy!!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja