Restauracja Club 99

Restauracja Club 99

2.4 Ocena 40 użytkowników
Adres:
ul.Bracka 16
40-858 Katowice, śląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 32 258 24 26
Strona www: http://www.club99.pl/

Restauracja Club 99 jest restauracją rodzinną posiadającą 15-letnią tradycję. Cały czas istnienia na rynku gastronomicznym przeznaczyliśmy na rozeznanie potrzeb naszych Klientów i dostosowanie się do ich wymagań, dzięki czemu zyskaliśmy opinię firmy rzetelnej, wiarygodnej i elastycznej.
Nasza restauracja cieszy się niezmiennie dużym uznaniem za smaczną kuchnię, miłą obsługę. Oferujemy dania zarówno kuchni regionalnej, jak również wykwintne dania kuchni światowej.

Dostosujemy się do każdej sytuacji i każdego Państwa życzenia. Dbamy o każdego naszego Klienta i Jego zadowolenie, również z warunków finansowych.

Nasza nowa siedziba posiada do Państwa dyspozycji sale restauracyjne różnej wielkości i w różnej aranżacji. Główna sala restauracyjna przeznaczona jest dla 120 osób, a pozostałe sale odpowiednio dla 90 i 30 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane. Przed restauracją znajduje się mały ogródek letni, gdzie Goście mogą swobodnie usiąść pod parasolami. Cały obiekt jest moniotorowany, a do dyspozycji Naszych Gości pozostaje także do użytku bezpłatnyparkingmonitorowany na terenie posesji (dla ok. 20 samochodów) i także bezpłatny przyległyparkingmiejski (dla ok. 150 samochodów). W przypadku jednoczesnego korzystania z naszej oferty restauracyjnej można uzyskać atrakcyjne rabaty.

Dysponujemy trzema salami weselnymi - na 120 osób, 90 osób oraz 50 osób.
W przypadku przekroczenia tej ilości osób, proponujemy zorganizowanie przyjęcia na dwóch salach - jednej konsumpcyjnej i drugiej balowej.

W 2011 roku cena od osoby wynosi 150,00 zł. - przy min. 40 osobach i 160,00 zł. poniżej 40 osób


Cena za przyjęcie weselne obejmuje:
* Propozycję menu
* Obsługę kelnerską
* Pełną dekorację sali w postaci girland balonowych (sala afrykańska i sala bankietowa), oraz kompozycji z żywych kwiatów. Do wyboru mają Państwo cztery kolory: bordowy, złoty, niebieski i biały
* Udostępnienie sali bez ograniczeń czasowych
* Parking bezpłatny dla ok. 100 samochodów

Jako właściciele restauracji zapewniamy Państwu swoją obecność i pomoc przez cały czas trwania przyjęcia weselnego, oferując także pomoc przy zamawianiu ciast i tortów oraz doborze oprawy muzycznej i fotograficznej. W celu uatrakcyjnienia imprezy możemy zaprosić iluzjonistę, który przeniesie Państwa w niezapomniany świat magii. Współpracujemy z hotelami na terenie Katowic, dzięki czemu w atrakcyjnych cenach możemy zapropnować noclegi Państwa Gościom. Na Państwa życzenie pośredniczymy w załatwieniu wszelkich z tym zwązanych formalności. Ponadto nawiązaliśmy także współpracę z przewoźnikiem dysponującym osiemnastoosobowym busem.

Zapraszamy Serdecznie!!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja