Restauracja Hotel Biały Dom

Restauracja Hotel Biały Dom

4.05 Ocena 55 użytkowników
Adres:
ul.Łukowa 21
44-200 Rybnik, śląskie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 32 235 95 66
Strona www: http://www.restauracja-bialydom.pl/

Firma funkcjonuje od 1994 roku. Pierwszy lokal, który jest naszą siedzibą znajduje się w Rybniku - Kamieniu przy ulicy Szewczyka i obecnie funkcjonuje jako Dom Przyjęć. Po kilku latach powstała druga restauracja w Rybniku - Ochojcu, gdzie przy ulicy Łukowej znajduje się luksusowo wyposażony hotel.To właśnie zaufanie i opinia nowych klientów są dla nas motorem napędowym do ciągłego doskonalenia świadczonych usług, a naszym powodem do dumy jest zadowolony dyskretną, elegancką i fachową obsługą klient.

Nasza restauracja w miły i przyjemny sposób zorganizuje dla Państwa wszelakie imprezy rodzinne, biznesowe i szkoleniowe, a nasza obsługa zadba o to, aby każdy Państwa gość wyszedł zadowolony i uśmiechnięty. Biały Dom jest miejscem doskonale nadającym się na organizację przyjęć weselnych, bankietów, bali, konferencji, wszelkich spotkań towarzyskich oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, gdzie z chęcią spełnimy wszelkie Państwa życzenia oraz wysłuchamy wszystkie Państwa uwagi i sugestie. Pragniemy wraz z Państwem dzielić radość wszystkich wyjątkowych chwil.

Do dyspozycji Gości posiadamy 5 klimatyzowanych, przestronnych sal, mieszczących łącznie do 250 osób. Gustownie urządzone wnętrza zapewniają komfortowy wypoczynek ciesząc oko gości. Niezapomnianą atmosferę przyjęcia tworzy nie tylko wystrój ale również bogate menu. W restauracji serwowane są tradycyjne a zarazem wykwintne dania o wybornym, domowym smaku, a także przeróżne potrawy kuchni europejskiej.

SALA GŁÓWNA DOLNA – Mieści około 100 osób. Mogą tu Państwo uczcić każdą uroczystość rodzinną, od narodzin dziecka, po Komunię Świętą, a przede wszytskim urzeczywistnić marzenie o idealnym przyjęciu weselnym.

SALA HOTELOWA – Służy gościom hotelowym do skorzystania z porannego śniadania, a w połączeniu z salą główną dolną, wykorzystywana jest do organizacji większych imprez okolicznościowych.

SALA GÓRNA – Mieści około 70 osób. Organizowane sa tutaj dla Państwa wszelkie imprezy okolicznościowe, jak również szkolenia i spotkania biznesowe.

SALA KONFERENCYJNA – Przeznaczona jest głównie dla szkoleń, narad i konferencji.

SALA BIZNESOWA – Jest to sala, mieszcząca 15 osób, dyskretna i idealna dla spotkań rodzinnych lub biznesowych.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja