Hotel Elbrus Spa & Wellness

Hotel Elbrus Spa & Wellness

1.9 Ocena 43 użytkowników
Adres:
Słoneczna 8
43-370 Szczyrk, śląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (33) 826 13 00
Strona www: http://www.hotel-elbrus.pl

Hotel Elbrus znajduje się jest w samym centrum Szczyrku, na niewielkim wzniesieniu, co gwarantuje naszym gościom spokój i wspaniałe widoki. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 110 miejsc hotelowych w komfortowo wyposażonych pokojach 1 i 2-osobowych, pokojach rodzinnych oraz typu studio.
Posiadamy także bogatą ofertę gastronomiczną. Nasza Restauracja serwuje wyszukane dania z całego świata, a kawiarnia posiada w swoim menu wyśmienite desery i koktajle sprostające nawet najbardziej wyszukanym gustom.

Restauracja "Kabardo"

Hotelowa Restauracja zachwyca wspaniałą aranżacją wnętrz i profesjonalną obsługą, co stwarza niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowy klimat. Menu zawiera wyszukane potrawy i wykwintne dania, które są smakowicie podawane i sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Restauracja oferuje mieszankę stylów z różnych zakątków Polski, Europy i Świata z domieszką nowoczesności, popularnie nazywaną kuchnią „Fusion”.

Hotelowa restauracja oraz lobby bar są idealnym miejscem do organizacji zarówno spotkań prywatnych jak i biznesowych. Ponadto, restauracja specjalizuje się w organizacji uroczystych bankietów, imprez okolicznościowych oraz spotkań rodzinnych. Posiadamy do tego celu salę bankietową, mieszczącą około 120 osób.

Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji przyjęć weselnych Hotelu Elbrus. Posiadamy doświadczenie, głowy pełne pomysłów oraz gotowość do spełniania wszystkich Państwa życzeń, dzieki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować niezapomniane wspomnienia.

Organizując przyjęcie w hotelu Elbrus, oferujemy naszą pomoc w:

• Doborze wyśmienitego menu,
• Druku kart menu, wizytówek,
• Dekoracji sali, stołów,
• Zorganizowaniu występu gwiazdy czy pokazu sztucznych ogni,
• Doborze zespołu muzycznego, dj czy też wodzireja,
• Przygotowaniu Słodkich Prezentów dla Gości po przyjęciu weselnym.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z działem marketingu: tel.: 33 826 13 00 lub email: marketing@hotel-elbrus.pl

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja