Hotel Skalite

Hotel Skalite

1.95 Ocena 56 użytkowników
Adres:
Krokusów 4
43-370 Szczyrk, śląskie
Liczba gości: 160
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (33) 817 91 45
Strona www: http://www.hotelskalite.pl/

Hotel Skalite jest przytulnym, a zarazem komfortowym hotelem, usytuowanym w malowniczym zakątku znanego wszystkim podbeskidzkiego miasteczka Szczyrk.

Z oferty Hotelu Skalite mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i instytucje, gdyż jest to wymarzone miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego, spotkania biznesowego oraz relaksacyjnego wypoczynku z odnową biologiczną.


Restauracja
Na terenie hotelu znaduje się elegancka, utrzymana w klasycznym stylu restauracja, która oferuje Państwu połączenie tradycyjnych polskich potraw z akcentami kuchni europejskiej. Potrawy, które proponujemy w karcie menu spełnią nawet najbardziej wysublimowane potrzeby naszych gości. Posiadamy także nową salę bankietową umożliwiającą organizację przyjęć do 160 osób.


Cafe Drink Bar
Kameralnie i stylowo urządzony drink bar w lobby jest idealnym miejscem, na chwilę odpoczynku. Na doskonały nastrój składają się klimatyczne oświetlenie oraz dyskretna muzyka. Można tutaj spotkać się nie tylko z klientem biznesowym przy filiżance kawy ale również spędzić miło czas z przyjaciółmi przy lampce wina czy egzotycznym drinku.


Klub nocny
Nasz nocny klub, drink bar jest czynny do późnych godzin nocnych i oferuje bogatą kartę drinków i alkoholi. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy i efektowne oświetlenie, co pozwala nam na stworzenie niepowtarzalnego klubowego klimatu, a profesjonalna kręgielnia z dwoma torami zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.


Chata grillowa
Posiadamy także drewnianą chatę Skalite, która zaprasza gości do swojego przytulnego wnętrza, gdzie każdy może skosztować potraw z grilla, przygotowanych bezpośrednio na oryginalnym palenisku. Wystrój chaty jest pełen regionalnych akcentów i stwarza najlepszy nastrój do spędzenia czasu w towarzystwie kapeli góralskiej, słuchając przyśpiewek, śmiejąc się z żartów, ucząc tańca zbójnickiego, lub też zdobywając sprawność „Janosika”. Atmosfera chaty pozwala na to organizowanie w jej wnętrzu przyjęć okolicznościowych, komunii, wesel, a także szkoleń i bankietów.


Przyjęcie Weselne
Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Hotelu Skalite. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę balową, mieszczącą około 160 osób. Nasza oferta zawiera zestawy w cenach 175,00 - 195,00 zł/osoba.

W cenie:
- Powitalny toast
- Obiad z deserem
- Zimna płyta
- Gorąca kolacja
- Dwa ciepłe dania
- Apartament dla Młodej Pary - gratis

Stwarzamy także możliwość zakwaterowania 160 osób w pokojach dwuosobowych i apartamentach. Cena noclegu dla gości weselnych wynosi 120,00 zł/osoby.

Wesele po „GÓRALSKU”
Jeżeli chcą Państwo zaproponować swoim gościom coś innego i oryginalnego, co uczyniłoby ten wieczór bardziej wyjątkowym, to proponujemy Państwu organizację wesela góralskiego w naszej karczmie Skalite z widokiem na góry. Proponujemy także dodatkowe atrakcje, takie jak występ kapeli góralskiej, ognisko, czy też pieczenie barana.

Dodatkowo proponujemy:
- Kapelę góralską
- Kulig
- Przewóz bryczką
- Dj-a

Rezerwacja tel. 033 817 91 45 lub marketing@hotelskalite.pl

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja