Vestina Hotel

Vestina Hotel

1.7 Ocena 19 użytkowników
Adres:
Malinka 35
43-460 Wisła, śląskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (33) 855 55 40
Strona www: http://www.hotel-vestina.pl/

Nie ma lepszego i piękniejszego miejsca na spędzenie wolnego czasu wraz z całą rodziną, zorganizowanie wyjatkowej uroczystości, szkolenia czy też konferencji.

Malownicze, łagodne wzgórza, pokryte gęstym lasem mieszanym i poprzecinane wstążkami potoków czynią Wisłę miejscowością niezwykle atrakcyjną i chętnie odwiedzaną przez rzeszę turystów i wczasowiczów, spragnionych relaksu, wrażeń i piękna beskidzkich okolic, powracających do nas o każdej porze roku.

Serdecznie zapraszamy Państwa także do naszej restauracji, specjalizującej się w kuchni europejskiej, polskiej i regionalnej. Nasza wspaniała kuchnia jest z całą pewnością naszym największym atutem!

Obsługujemy dla Państwa:
- Eleganckie wesela
- Bankiety na różne okazje
- Spotkania firmowe
- Przyjęcia komunijne
- Przyjęcia rodzinne

Proponujemy również naszą wiatę góralską, która miejscem gdzie, przy akompaniamencie kapeli regionalnej możecie Państwo skosztować specjałów kuchni regionalnej takich jak między innymi: kita wędzona z kapustą zasmażaną, przysmak Rumcajsa, dania z grilla oraz wiele innych.

Szczegółowe informacje o naszej ofercie oraz pytania dotyczące imprez prosimy kierować na adres mailowy: marketing@hotel-vestina.pl lub telefon 033 855 55 53.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja