Hotel Silvia

Hotel Silvia

4.45 Ocena 10 użytkowników
Adres:
ul.Knurowska 17
41-800 Zabrze, śląskie
Liczba gości: 90
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 32 274 85 08
Strona www: http://www.silviahotel.pl/

Hotel "SILVIA" w Zabrzu to obiektem o nowoczesnej architekturze i wnętrzu dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, a bliskość centrów miejskich: Gliwic, Zabrza, Bytomia i Rudy Śląskiej gwarantuje szybki i wygodny dojazd oraz przyjazną i miłą atmosferę. Posiadamy bogatą ofertę gastronomiczną, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Menu na takie przyjęcia dostosowujemy do rangi uroczystości, upodobań gości, jak również mozliwości finansowych organizatora. Oferujemy dania regionalne jak i bardzo wykwintne, przygotowane na bazie dziczyzny, ryb czy też owoców morza.

Hotel oferuje Państwu:
- 47 pokoi (w tym 3 studia i 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych)
- Łącze internetowe w każdym pokoju
- Restauracja (klimatyzowana na 120 osób)
- Oranżeria (klimatyzowana na 60 osób)
- 2 sale konferencyjne (na 14 i 70 osób)
- Kiosk
- Parking dozorowany

Nasze Sale
Hotel Silvia w Zabrzu do dyspozycji swoich gości oddaje dwie klimatyzowane sale. Jedna z nich jest częściowo przeszkloną oranżerią, która jest doskonałym miejscem do organizacji mniejszych, kameralnych uroczystości weselnych. Każda z sal posiada swój taras, zapewniający swoim gościom weselnym chwilę wytchnienia.


Gospodarze hotelu, fachowy oraz sympatyczny personel dołożą wszelkich starań aby ten jakże wyjątkowy dzień, był przez Państwa jeszcze przez długi czas wspominany z uśmiechem na twarzy.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja