Kawiarnia Noworolski

Kawiarnia Noworolski

2.7 Ocena 33 użytkowników
Adres:
Rynek Główny 1
31-041 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 422 47 71

Zapraszamy do średniowiecznych Sukiennic na niezapomniane przyjęcia, które zorganizujemy specjalnie dla Państwa.

Obsługujemy przyjęcia weselne do 150 osób siedzących lub 200 (na stojąco). Dla przyjęć powyżej 200 osób muszą być włączone arkady Sukennic. Poza sezonem stwarza to pewne niedogodności, lecz jest wykonalne (namioty, ogrzewanie, opłata dla Miasta). Nasza kwiaciarnia przygotuje dla Państwa oprawę kwiatową. Nasze pracownie: cukienicza, lodowa, kuchnia i wytwórnia wódek gatunkowych są do Państwa dyspozycji. Wszystko wykonywane jest w Sukinnicach z najlepszych produktów.

W średniowiecznych wnętrzach Sukiennic Wasze wesele będzie niepowtarzalne.

Do dyspozycji gości w sezonie letnim są arkady Sukiennic, gdzie goście mogą odocząć i "nabrać oddechu". Menu zawsze uzgadniane jest indywidualnie, dostosowane do oczekiwań oraz preferencji kulinarnych miłych gości. Z reguły składa się z 2 - 3 ciepłych posiłków, słodkiej płyty, wędlin i serów oraz sałatek. O północy serwujemy tort weselny przygotwany przez naszych cukierników.

Od niedawna oferujemy własnej produkcji wódkę weselną z etykietami specjalnie przygotowanymi na tą uroczystość. Nasza kwiaciarnia na ul. Szewskiej może przygotować wszystkie bukiety oraz wystrój kościoła, samochodów i sali balowej.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja