Na Wesołej

Na Wesołej

3 Ocena 29 użytkowników
Adres:
ul.Tarnowska 34
34-600 Limanowa, małopolskie
Liczba gości: 230
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (18) 337 66 76

Niepowtarzalny klimat, wykwintny i nowoczesny wystrój wnętrz, rodzinna atmosfera, domowe jedzenie i profesjonalna obsługa to warunki jakie stwarza swoim Gościom nowo otwarty obiekt Pensjonat "Na Wesołej".

Naszym klientom proponujemy organizację przyjęć weselnych jak i innych uroczystości. Dysponujemy miejscami noclegowymi o wysokim standardzie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami.

Ślub i przyjęcie weselne są szczególnym wydarzeniem na długo pozostającym w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

Pensjonat "Na Wesołej" to niepowtarzalne miejsce, unikalne wnętrza sal, to tradycja połączona z prestiżem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie. Nasza propozycja zawiera szeroką gamę dań i napoi w różnych wariantach cenowych. Menu jest uzgadniane indywidualnie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny i nowowybudowany obiekt, który jest w pełni klimatyzowany i wyposażony w profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Dysponujemy dwoma salami:

salą balową mogącą ugościć 230 osób,
salą mniejsza przeznaczoną dla 89 osób.

Już teraz zarezerwuj termin a my sprawimy, że te najważniejsze chwile w życiu pozostaną niezapomniane nie tylko przez Was ale i Waszych gości.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja