Pod Białym Orłem

Pod Białym Orłem

2.05 Ocena 41 użytkowników
Adres:
Lasoki 1c
43-173 Łaziska Górne, śląskie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 224 18 33

Restauracja Pod Białym Orłem posiada dużą salę restauracyjną, stanowiącą przestrzeń, w ktorej dzięki ciekawemu rozmieszczeniu parawanów w miare potrzeb, zyskuje sie intymność i prywatność. W okresie wiosennym i letnim komfort klientom zapewniają użytkowe tarasy. Jeśli dodamy do tego wykwintny wystrój oraz dekoracje sali zawsze zgodne z porą roku, lub też aktualnym świętem to ukaże się nam cały obraz restauracji.

Poza wspaniałymi pomieszczeniami dla gości, restauracja "Pod Białym Orłem" posiada także bardzo przestronne, nowoczesne zaplecze kuchenne, umożliwiające sprawne przygotowywanie wszystkich posiłków. Nasz personel składa się z fachowców w swojej dziedzinie, co sprawia, że jakość przygotowanych posiłków jest na najwyższym poziomie. Nasza obsługa jest sprawna, dyskretna i niezwykle uprzejma.

Oferowane przez nas bogate menu, pozwala każdemu, bez względu na wiek i upodobania kulinarne, na znalezienie czegoś dla siebie. Znajdują się tam dania, które zawsze znajdziemy w menu tej restauracji z uwagi na ich popularność, ale właściciele dbają także o to, by wprowadzać tam również nowości. O popularności naszego lokalu świadczy fakt, iż jakiekolwiek imprezy należy rezerwować z kilkunastomiesięcznym wyprzedzeniem!

PRZYJĘCIE WESELNE
Na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wychodzimy z dwoma propozycjami cenowymi menu weselnego:
- Pierwsze menu określamy jako podstawowe
- Drugie menu dopasowane jest do staropolskiej tradycji "obfitego wesela" na którym niczego nie może zabraknąć

Już teraz przyjmujemy zapisy na wesela na rok 2011, gdyż terminy na rok 2009 sie kończą. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą naszego lokalu, gdyż dzięki ogromnemu doświadczeniu organizujemy wesela na najwyzszym poziomie.

Nasz personel udzieli państwu wszelkich informacji! Zapraszamy!!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja