Restauracja VIVAT

Restauracja VIVAT

4.7 Ocena 53 użytkowników
Adres:
Fabryczna 6
47-400 Racibórz, śląskie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 418 14 98

Restauracja VIVAT jest typowym domem weselnym. Prócz wesel, obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe, rodzinne i biznesowe, jak również kulturalne i charytatywne. Świadczymy także usługi cateringowe.

P
racujemy wyłącznie na zamówienie, co pozwala nam zagwarantować nie tylko wysoki standard obsługi ale również dyskrecję. Istnieje możliwość zamknięcia całego obiektu, wraz z parkingiem na 30 samochodów i profesjonalną ochroną.


Oferujemy Państwu:

- Wykfalifikowany personel
- Menu na życzenie
- Klimatyzowane sale
- Parking na 30 samochodów
- Profesjonalna ochrona lokalu
- Zawsze świetną zabawę

Dla nowożeńców z naszej Restauracji VIVAT oferujemy wspaniałą, zabytkową sypialnię Grafa. Ponadto, dla par młodych, które zdecydują się zorganizować u nas swoje wesele, oferujemy ciekawe bonusy i promocje. Może to być przepiękny apartament dla nowożeńców, albo wystrzał z armaty...

Dewiza naszej firmy to: SIŁA TRADYCJI I KREATYWNOŚĆ.

Dysponujemy dwiema salami restauracyjnymi, które mogą pomieścić 180 osób. Sale posiadają dużą ilość miejsca do tańczenia i stylowy drinkbar. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna, a zarazem bardzo miła obsługa, stawiająca naszego klienta zawsze na pierwszym miejscu.

W oresie od wiosny do jesieni zapewniamy możliwość spacerów i przechadzek po naszym zadbanym i co dzień piękniejszym ogrodzie, w którym posiadamy wiele niezwykłych roślin, uroczy wodospad, altankę dla zakochanych oraz oczko wodne. Zalety i uroko ogródu sprawiają, iż służy on jako miejsce do plenerów fotograficznych i filmowych.

Niezapomnianą atrakcją Państwa wesela może być wystrzał na cześć i za szczęście państwa młodych z prawdziwej armaty!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja