Shuma

Shuma

4.1 Ocena 21 użytkowników
Adres:
Żeglarska 20
41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie
Liczba gości: 140
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 264 43 71

Zapraszamy Państwa na "restauracyjny pokład" luksusowego i starego żaglowca, z okien którego można podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Przeniesiecie się Państwo w krainę żeglarskiej przygody, dzięki niezwykłemu wystrojowi, oknom w kształcie bulaji, kącikowi kapitańskiemu z olbrzymim kominkiem, kołom sterowanym na górnym pokładzie restauracji (antresoli) oraz niebu z galaktyką gwiazd i stylowym żyrandolom.

W tak wyjątkowej aranżacji pragniemy przygotować dla Państwa wymarzoną uroczystość na najwyższym poziomie.

Dysponujemy główną salą restauracyjną dla 140 gości oraz antresolą na której możemy przyjąć kolejnych 100 osób. Stylizowana sala bankietowa może przyjąć kameralne spotkania i uroczystości dla 35 osób. Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy także obszerny taras, molo, plażę oraz zalesione tereny Clubu Shuma.
Niebawem nastąpi połączenie restauracji z nowo-wybudowanym Hotelem Shuma z salą konferencyjną, który z pewnością zwiększy komfort pobytu Państwa na naszym obiekcie.

Z myślą o wszystkich, którzy pragną przedłużyć swój pobyt w naszym progach oddajemy do dyspozycji 80 miejsc noclegowych.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja