Restauracja Piri - Piri

Restauracja Piri - Piri

4.35 Ocena 23 użytkowników
Adres:
ul. Na Błoniach 7
30-213 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 426 02 24

Wakacyjne wspomnienia, niezapomniane widoki Algarve, wyjątkowa atmosfera Lizbony, zapomniane miasteczka na szlaku templariuszy a to wszystko zawsze i wszędzie w Portugalii w towarzystwie wspaniałej kuchni.

Jej prostota zniewala, jej smaki uzależniają - jej wspomnienie stworzyło naszą restaurację.


Obok kuchni polskiej tak samo prostej oraz wykwintnej zarazem, spróbujemy przekonać Państwa do wyprawy na zachodnie krańce kulinarnej Europy. W Portugalii to co najprostsze na talerzu staje się dziełem sztuki kulinarnej, skrzyżowanie smaków to historia, w którą swój wkład wnieśli wielcy portugalscy podróżnicy oraz zwykli rybacy z wiosek nad brzegiem oceanu. Do dziś ryby sprzedawane z gazety na małych przyportowych targach to właśnie to po co warto jechać aż na sam skraj Europy. Rano na targu a wieczorem z grilla - przede wszystkim sardynki, to złoto Portugalii. Z tego samego grilla serwuje się kurczaka piri piri i popija cudownym, prostym winem...

Oprócz codziennej oferty Restauracji Piri-Piri proponujemy Państwu organizację wszelkich imprez rodzinnych i firmowych, których uatrakcyjnieniem może być jedyny w swoim rodzaju grillowanie na Błoniach, koncert z dala od zgiełku miasta, dodatkowe atrakcje zależą tylko od Państwa inwencji oraz od pory roku.

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania wesela w naszej restauracji.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja