Hotel Monttis

Hotel Monttis

3.9 Ocena 63 użytkowników
Adres:
ul. Spódzielców 1
34-200 Sucha Beskidzka, małopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (33) 874 24 55

Hotel Monttis jest nowoczesnym obiektem konferencyjno - szkoleniowym, położonym w przepięknym krajobrazie Beskidów. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, oraz przestronne apartamenty. Podczas pobytu zachęcamy do zapoznania się z wykwintnym menu w naszej restauracji oraz do skorzystania z centrum rekreacyjnego, gdzie można aktywnie wypocząć korzystając z sauny lub siłowni. W wolnym czasie zapraszamy do przytulnej kawiarni i sali bilardowej.

Gwarantujemy iż Hotel Monttis to doskonałe miejsce spotkań dla wymagających gości biznesowych, jak również wymarzone miejsce odpoczynku dla turystów indywidualnych i grupowych.

Dlaczego my? Hotel Monttis to:
Doskonała baza hotelowa,
Wyśmienita kuchnia,
Przepiękny beskidzki krajobraz,
Długoletnie doświadczenie w obsłudze imprez biznesowych,
Przyjazny oraz życzliwy personel.


Twój najważniejszy dzień w wyjątkowym miejscu.

Ślub to szczególne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Wyjątkowy, niepowtarzalny, wymarzony oraz niezapomniany. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością zorganizują wspaniałe przyjęcie weselne, które pozostanie w pamięci na długie lata. Pracownicy hotelu pomogą skomponować menu uwzględniając propozycję Państwa Młodych oraz Gości, a nasz Szef Kuchni jest otwarty na nowe kulinarne wyzwania. Nasze kwiaciarki udekorują salę balową i stoły weselne pięknymi dekoracjami z kwiatów i świec tak, aby podkreślić charakter tej - jakże ważnej - uroczystości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: nowoczesną, klimatyzowaną salę bankietową na 150 osób, dla Nowożeńców apartament w noc poślubną - GRATIS, a z myślą o Gościach przygotowaliśmy specjalne ceny noclegów. Dla tych z Gości, którzy przybędą własnymi samochodami zapewniamy przestronny i zamykany parking.
Prezentem dla Państwa Młodych od Hotelu Monttis jest uroczysta kolacja na I. rocznicę ślubu.

Dodatkowo w cenie wesela zapewniamy to, bez czego taka uroczystość odbyć się nie może, czyli: powitanie chlebem i solą, lampkę szampana na przywitanie gości, zespół muzyczny, wystrzałowy balon, możliwość skorzystania z sejfu, a dla najmłodszych - 50% zniżki. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja