Rezydencja Parkowa

Rezydencja Parkowa

2.85 Ocena 43 użytkowników
Adres:
ul. Hutnicza 7
43-450 Ustroń, śląskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 33 854 22 05

Rezydencja Parkowa, znajdująca się w centrum Ustronia w Beskidzie Śląskim, jest ośrodkiem wypoczynkowo-kuracyjnym, pierwszym tego typu i najstarszym w Ustroniu, chlubiącym się tradycjami od XIX wieku. Znajduje się u wejścia do parku kuracyjnego, nieopodal brzegu Wisły, zapewniając Państwu niezakłóconą ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość centrum miasta z jego rozlicznymi atrakcjami.

Jest to zabytkowy, ale urządzonym z wszelkimi wygodami, kameralny budynek, który oddaje do Państwa dyspozycji 17 pokoi, w tym 2 pokoje jednoosobowe, 10 pokoi dwuosobowych standard, 3 pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie, a także 2 apartamenty. Na terenie ośrodka znajduje się także duży, ogrodzony ogród, który jest bezpiecznym miejscem relaksu dla wszystkich gości. Ponadto dla dzieci zapewniamy mały plac zabaw i gwarantujemy bezpieczne miejsca parkingowe.

Nasza restauracja i karczma parkowa, z romantycznym ogródkiem oraz tarasem letnim proponują smaczne dania kuchni regionalnej, zadowolające nawet najwybredniejszych smakoszy.

Specjalizujemy się w organizacji różnorodnych imprez okolicznościowych, takich jak:
- wesela,
- bankiety, spotkania biznesowe,
- cateringiem.
Organizujemy przyjęcia weselne do 100 osób oraz do 40 osób w drewnianej karczmie na terenie dużego ogrodu przylegającego do Rezydencji.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja