Resturacja 3 Rybki Hotel Stary

Resturacja 3 Rybki Hotel Stary

3.45 Ocena 42 użytkowników
Adres:
ul. Szczepańska 5
31-011 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 384 08 08
Strona www: http://stary.hotel.com.pl

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt położony w samym sercu Starego Miasta w Krakowie przy ulicy Szczepanskiej 5. Hotel Stary posiada pokoje o najwyższym standardzie oraz niepowtarzalnej atmosferze. W naszej ofercie znajdźiecie Państwo 53 pokoje. Unikalne aranżacje, najszlachetniejsze materiały, subtelne dekoracje: wiele gatunków egzotycznego drewna w autorskich projektach mebli i oryginalnych parkietów, orientalne dywany, naturalne jedwabie oraz najlepszej jakości marmury użyte do wystroju wnętrz, a także oryginalne, pięknie odtworzone freski tworzą niezapomniane wrażenie i sprawią, iż nasi goście poczują się naprawdę oczarowani.

W podziemiach hotelowych, na powierzchni ok. 400 m2 znajduje się nasz Fitness Club, gdzie prócz przyrządów do ćwiczeń znajdą Państwo także doskonałe miejsca do relaksu, jak basen, sauna fińska, łaźnia parowa, grota solna czy też gabinet masażu.

Hotel Stary zaprasza wszystkich gości do wyjątkowej Restauracji "Trzy Rybki" z wykwitną kuchnią polską, a także do kawiarni z wyśmienitymi deserami oraz do naszych dwóch barów z których jeden znajduje się na ostatnim piętrze hotelu i oferuje niezapomniany widok Rynku Głównego. Bogata karta win sprowadzanych bezpośrednio z Włoch z pewnością znajdzie swych zwolenników.

Miły i profesjonalny personel pracujący w Hotelu Stary jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.


Przyjęcie weselne

Hotel Stary to doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego, proponując zarówno piękne wnętrza jak i doskonałą ofertę kulinarną oraz obsługę na najwyższym poziomie. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, mając na względzie Państwa życzenia i uwagi.

W cenie zestawu proponujemy wykwintny czterodaniowy obiad oraz bufety z dwoma daniami ciepłymi serwowanymi podczas trwania przyjęcia, licznymi daniami zimnymi i doskonałymi deserami, lampką szampana na powitanie oraz napoje bezalkoholowe w nieograniczonych ilościach.

Do obiadu polecamy bogatą selekcję najlepszych win. Dodatkowo do dyspozycji Państwa Młodych przygotowujemy najlepszy apartament hotelowy z świeżymi kwiatami, koszem owoców i butelką wina musującego. Zapewniamy również dekorację ze świeżych kwiatów zgodną z atmosferą wnętrz Hotelu i Restauracji.

Na Państwa życzenie przygotowujemy wyśmienite i wspaniałe prezentujące się torty weselne. W przypadku rezerwacji pokoi hotelowych dla gości przyjęcia weselnego oferowane są bardzo atrakcyjne ceny.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja