Jałowcowa Góra

Jałowcowa Góra

3.75 Ocena 68 użytkowników
Adres:
ul. Jałowcowa 30
32-410 Dobczyce, małopolskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 271 38 30
Strona www: http://www.jalowcowagora.pl

Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jałowcowa Góra zlokalizowany jest w Dobczycach koło Krakowa. Znajduje się w cichym i urokliwym miejscu, na szczycie Jałowcowej Góry, od której wziął swoją nazwę. Pogranicze Pogórza Wielickiego i Beskidu Wyspowego, malownicza dolina Raby, oddalona o niespełna kilometr tama na jeziorze Dobczyckim, lasy, pola i łąki – to kraina, do której Państwa zapraszamy.

Na ponad 4 hektarach terenu, pełnych zieleni i alejek spacerowych, znajduje się 6 pawilonów mieszkalnych, budynek administracyjno-socjalny (recepcja, stołówka, sale konferencyjne, kawiarnia), boisko sportowe, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, oraz miejsca dla organizowania ognisk. Atrakcją ośrodka w okresie letnim jest basen dla dorosłych oraz brodzik dla dzieci.

Ośrodek zaprasza przez cały rok. Do Państwa dyspozycji pozoswiamy 140 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych w kameralnych pawilonach mieszczących maksymalnie 8 pokoi. Istnieje możliwość wyboru standardu pokoju. Każdy pokój posiada własna łazienkę - natrysk z kabiną, WC, umywalkę. Pokoje wyposażone są w tapczaniki i wersalki, szafę, stolik, krzesła lub fotele, TV, każdy pokój posiada balkon z pięknym widokiem.


Przyjęcia weslne

Lokalizacja kompleksu wypoczynkowego, naturalna zieleń i rozległość terenu, sprzyjają nieskrępowanemu pobytowi i doskonałej atmosferze organizowanych imprez. Zaplecze gastronomiczne i hotelowe oraz liczne atrakcje Ziemi Dobczyckiej będą gwarantem udanej i niezapomnianej zabawy.
Oferujemy kompleksową obsługę wesela. Wszystkie potrawy z menu przygotowujemy z najwyższej jakości świeżych składników.Współpracujemy z regionalnymi kapelami góralskimi, które muzyką, śpiewem oraz zabawami uświetnią każdą imprezę.

Fontanna czekoladowa oraz Apartament dla Nowożeńców gratis!!!

Informacji udziela i rezerwacji dokonuje recepcja Ośrodka pod nr tel. 012-2713-830. Rezerwacji mogą Państwo również dokonywać na adres mailowy:recepcja@jalowcowagora.pl

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja