Restauracja Bombaj Tandoori

Restauracja Bombaj Tandoori

1.55 Ocena 80 użytkowników
Adres:
ul.Partyzantów 5
41-200 Sosnowiec, śląskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 32 266 83 48
Strona www: http://www.bombaj-tandoori.pl

Restauracja Bombaj-Tandoori jest pięknym, odnowionym, klimatyzowanym wnętrzem łączącym klasyczną elegancję z orientalnym stylem i smakiem egzotyki. Swój wystrój retsuracja zawdzięcza architektom i dekoratorom wnętrz z Indii i z Bangladeszu. Przy wejściu do restauracji zobaczymy piękny wodospad, w tle rozbrzmiewa wspaniała indyjska muzyka, w powietrzu roznosi się zapach Indii, natomiast na ekranie plazmowym możemy zobaczyć prawdziwe gwiazdy indyjskiej muzyki. Na pamiątkę tego wspaniałego spotkania w Naszej restauracji Nasi goście mogą zakupić oryginalne pamiątki prosto z Indii oraz kadzidełka, jak również olejki zapachowe. Na sali znajduje się wydzielona część pokryta parkietem do tańców, a w okresie letnim do dyspozycji gości oddajemy jeden z najładniejszych ogródków letnich w mieście.

Restauracja Bombaj-Tandoori dzięki swojemu nowatorskiemu wnętrzu w stylu indyjskim, międzynarodowej, wykwalifikowanej obsłudze, jak również wykwintnym potrawom orientalnym i STAROPOLSKIM sprawia, iz pobyt tutaj na długo zostanie w Państwa Pamięci.

Dysponujemy salą na 130 osób, klimatyzacją i ogrodem, które uczynią ten dzień luksusowym, komfortowym i eleganckim. Wedle Państwa upodobań przygotujemy moc atrakcji, między innymi takich jak pokaz tańca indyjskiego w wykonaniu zespołu TAAL.
Dekoracja sali i stołów wykonana jest na najwyższym standardzie, zgodnie z najnowszymi trendami jak również, tradycyjnie w stylu polskim lub też indyjskim.
Dzięki naszemu udziałowi w Targach ślubnych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują przyszli Państwo Młodzi od restauracji w której pragną organizować swoje wesele.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja