Restauracja Winiarnia U Renarda

Restauracja Winiarnia U Renarda

4.2 Ocena 29 użytkowników
Adres:
Zamkowa 2
41-200 Sosnowiec, śląskie
Liczba gości: 85
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 294 09 71
Strona www: http://www.urenarda.pl/

Restauracja - Winiarnia "U Renarda" znajduje się w piwnicach Zamku Sieleckiego, dawnej posiadłości miedzy innymi Hrabiego Renarda. Ten pięknie odrestaurowany zamek, sięgający korzeniami średniowiecza, znajdujący sie na obrzeżach najbardziej znanego parku w Sosnowcu, a mianowicie Parku Sieleckiego. Nastrojowa atmosfera wnętrz, zapewnia odpowiednią oprawę dla spotkań biznesowych, spotkań rodzinnych, lecz przede wszystkim do okazji bardziej uroczystych.

Zapraszamy do organizacji przyjęć weselnych w naszej restauracji. Szczególnie polecamy nasz lokal dla kameralnych przyjęć bankietowych dla 85 osób, zapewniając niepowtarzalny klimat piwnic Zamku Sieleckiego oraz nietypowy układ komnat sprawiający, że będą dobrze się czuli u nas goście zarówno lubiący gwar i dobrą zabawę jak również Ci, którzy preferują dyskretnie delektować się atmosferą przyjęcia. Całość wnętrza została wykończona w taki sposób, aby utrzymać charakter zamkowych piwnic, z jednoczesnym uzyskaniem ciepła i przyjaznego wnętrza.


Sale
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
- Salę barową - do 20 osób
- Salę bankietową - do 20 osób
- Salę bankietową ( klimatyzowana ) - do 45 osób
- Salę do zabawy
- Ogródek letni
- Grill (w okresie letnim)
Oferujemy możliwość wynajęcia całego lokalu, na wesele do 85 osób na trzech salach, jak również pojedynczych sal na bankiety oraz mniejsze przyjęcia weselne.


Parkingi
Dysponujemy bezpłatnymi miejscami do parkowania, które znajdują się zarówno przed wejściem głównym do restauracji jak i przed zamkiem. Dodatkowym atutem przy organizacji wesel jest układ dróg i parkingów w pobliżu zamku, pozwalający na swobodne parkowanie i manewrowanie przedłużanymi limuzynami.


Menu
Dla wymagających stworzyliśmy mozliwość skomponowania własnego menu z dań oferowanych przez restaurację. Ponadto zapewniamy bogatą ofertę win dopasowanych do każdego posiłku.


Nagłośnienie
Nasza restauracja posiada również własne nagłośnienie, a w przypadku organizacji małych bankietów weselnych oraz samych obiadów dla najbliższych serwujemy muzykę własną lub dostarczoną przez Państwa, za pomocą naszego nagłośnienia.


Dodatkowe atrakcje
W celu urozmaicenia przyjęcia weselnego przygotowaliśmy szereg dodatków, które mogą Państwo wybrać jako opcję:
- Powitanie chlebem i solą przez obsługę lokalu
- Aperitif / toast szampanem (winem musującym) z tłuczeniem kieliszków lub bez
- Wiejska chata / wiejski stół
- Łopatka wieprzowa w stylu zakopiańskim - wprowadzany na salę przez kelnerów
- Szwedzki stół
- Oddzielna sala dla dzieci
- Wejście przez frontowe wejście Zamku (wejście wewnętrzne)

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja