Restauracja DOMINO

Restauracja DOMINO

4.6 Ocena 97 użytkowników
Adres:
Legionów 2B
41-250 Czeladź, śląskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (32) 265 27 65

Powstała w 1999 roku Restauracja Domino świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez począwszy od małych spotkań w gronie rodzinnym, aż po niezapomniane bale. Nasza restauracja może jednorazowo gościć 40 osób, i jest doskonałym miejscem do organizacji niewielkich uroczystości, które posiada także duży ogródek letni.

W maju 2008 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nową salę bankietową mieszczącą 130 osób, przy której znajduje się odrębny taras.

Jest ona eleganckim lokalem z drink&barem i podestem dla zespołu, o wyjątkowym wystroju, klimatyzowanych wnętrzach, znakomitym menu i obsłudze z bogatym doświadczeniem gastronomicznym, która sprosta wszelkim Państwa wymaganiom.

Zorganizujemy dla Państwa:
* Wesela
* Komunie
* Chrzciny
* Bale sylwestrowe
* Bale karnawałowe
* Rocznice
* Inne

Z przyjemnością osobiście przedstawimy pełną ofertę, a także dołożymy wszelkich starań, aby każdy gość chętnie do nas powracał. Nasz personel gwarantuje profesjonalną i sympatyczną obsługę, która sprawi, iż poczują się Państwo wyjątkowo a zarazem swobodnie. Oferujemy także pomoc przy zamawianiu ciast i tortów weselnych jak rónież zaopatrzeniu w napoje alkoholowe. Obie sale posiadają osobne parkingi i wejścia, zapewniające gościom komfortowe warunki podczas zabawy obu imprez.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja