Hotel Apis

Hotel Apis

4.7 Ocena 17 użytkowników
Adres:
al. 29-go Listopada 137
31-406 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 110
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 617 65 00

Hotel APIS jest nowoczesnym obiektem położonym w bliskiej odległości od centrum Krakowa (ok. 2 km od Rynku Głównego, dworca autobusowego i kolejowego). Lokalizacja przy drodze wjazdowej z Warszawy umożliwia dogodny dojazd do centrum, lotniska a także tras wylotowych. Oferujemy Państwu 93 miejsca noclegowe (125 miejsc łącznie z dostawkami) w komfortowych pokojach 1, 2, 3 - osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w łazienkę, TV-SAT, telefon, dostęp do internetu, klimatyzację sterowaną indywidualnie.

Do dyspozycji gości pozostają:
restauracja - serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej,
drink-bar,
fitness centrum,
sale konferencyjne przystosowane do organizacji kongresów, szkoleń, zjazdów, spotkań biznesowych,
bezpłatnyparkingdozorowany dla samochodów osobowych oraz autokarów.

Restauracja hotelowa oferuje 110 miejsc w przytulnej, nowocześnie urządzonej wyposażonej w klimatyzację sali. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną. Znajdujący się obok restauracji bar proponuje spędzenie miłych chwil oferując szeroką gamę alkoholi i napojów.

Dla Pary Młodej apartament, badz pokój lux z wanna hydromasaż gratis w prezencie na Noc poślubna od firmy.
Dla Państwa Gości - cena za usługę noclegową z rabatem 25% lub ustalana indywidualnie w zależności od opcji ilości pokoi.

Na wszelkie Państwa pytania, watpliwości odpowiemy e- mailem, telefonicznie bądz podczas spotkania w restauracji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.hotelapis.pl.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja