Hotel Przepióreczka

Hotel Przepióreczka

1.65 Ocena 41 użytkowników
Adres:
1-go Maja 6
24-140 Nałęczów, lubelskie
Liczba gości: 160
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (81) 501 41 29
Strona www: http://www.przepioreczka.com.pl/

Hotel Przepióreczka został poddany całkowitej modernizacji i gruntownemu remontowi, by stworzyć niepowtarzalny klimat oraz komfortowe warunki wypoczynku i relaksu. Do dyspozcji gości hotel oddaje standardowo 41 miejsc noclegowych w 26 komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych. Wszystkie pokoje posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, jak również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy również 2 sale konferencyjne, klub hotelowy z salą VIP, restaurację i jaskinię solną.


Restauracja
Hotelowa restauracja posiada przytulne wnętrza, które łączą współczesną elegancję z wystrojem wiejskiej chaty. Wśród propozycji menu znajdą Państwo zarówno tradycyjne potrawy regionalne prosto z pieca, wyszukane dania kuchni polskiej jak również międzynarodowej. Posiadamy bogatą ofertę kulinarną, która zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta.


Przyjęcia pokolicznościowe
Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów, rautów, koktajli, bali, imprez integracyjnych oraz biesiad. Oprócz profesjonalnego doboru menu do charakteru spotkania, posiadamy wykwalifikowany personel hotelu, służący pomocą przy organizacji oprawy artystycznej oraz pełnej aranżacji, co sprawia, iż każde spotkanie staje się niezapomnianym przeżyciem. Restauracja jest w stanie pomieścić 120 osób, a wraz z przyległym tarasem letnim z widokiem na park, dodatkowo oddaje do dyzpozycji 250 miejsc.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja