Hotel Perła

Hotel Perła

4.8 Ocena 52 użytkowników
Adres:
Ul. Zakopiańska 180 B
30-435 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 267 31 92
Strona www: http://www.hotelperla.com.pl/

Perła jest trzygwiazdkowym hotelem, który łączy tradycyjną gościnność z nowoczesną i komfortową przestrzenią. To miejsce pełne przytulnej, domowej atmosfery oraz personelu, który dołoży wszelkich starań by czuli się Państwo w Krakowie jak najlepiej. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych tras wjazdowych do Krakowa sprawia, iż Hotel Perła to idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują w Krakowie pobyt wypoczynkowy lub biznesowy.
Do Państwa dyspozycji przeznaczamy:
38 komfortowo urządzonych pokoi, z których każdy wyposażony jest w łazienkę, TV Sat, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu, restaurację, bar a także salę konferencyjną.

Jasna, starannie dobrana kolorystyka nadaje elegancki wygląd wnętrz. Oragnizacją przyjęć weselnych zajmujemy się od lat. Dodatkowo na każdy sezon mamy szereg promocji i specjalnie zorganizowanych atrakcji. Służymy także pomocą przy wyborze dekoratorów, wynajmu samochodu i busów dla gości, oraz grupy muzycznej lub dj-a. Mamy wspaniale ułożony i wykwintnie przygotowane menu do wyboru, którego można spróbować na specjalnie zaaranżowanej degustacji dla Państwa Młodych. Zapraszamy byście sprawdzili jak pięknie i profesjonalnie może wyglądać.

Wasz dzień Ślubu z Hotelem i Restauracją Perła!!!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja