Express by Holiday Inn

Express by Holiday Inn

3.55 Ocena 11 użytkowników
Adres:
ul. Opolska 14
31-323 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 614 57 00
Strona www: http://www.krakowexpress.pl/

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do nowoczesnego i komfortowego Hotelu Express by Holiday Inn Kraków***, przyjmującego Gości od 2003 r. Obiekt położony jest w pięknym mieście Krakowie - mieście, którego zabytkowe centrum zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO.
Hotel realizuje standardy znanej sieci Express by Holiday Inn, zarządzanej przez największą firmę hotelarską na świecie - InterContinental Hotels Group. Hotel Express by Holiday Inn Kraków*** jest przeznaczony zarówno dla turystów jak i dla osób podróżujących służbowo, indywidualnie lub w grupach.

Nasz Hotel oferuje wysoką jakość usług w zamian za umiarkowaną cenę.

Hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości 182 nowoczesne, klimatyzowane, dwuosobowe pokoje; w tym 8 pokoi dla osób niepełnosprawnych i 74 pokoje przeznaczone wyłącznie dla osób niepalących. Oferujemy również pokoje typu twin (z dwoma pojedynczymi łóżkami) i pokoje typu double (z łożem małżeńskim oraz rozkładaną sofą), a także pokoje łączone (idealne dla rodzin).


Przyjęcie weselne w Hotelu Express by Holiday Inn***

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu.
W hotelu Express by Holiday Inn dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wesele było niezapomniane, a dzięki naszym usługom odbyło się zgodnie z Państwa marzeniami....


Sala bankietowa
Przyjęcia weselne organizujemy w przestronnych, eleganckich salach bankietowych mogących pomieścić nawet 200 osób. Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozplanowaniu sal tak, by spełniały one Państwa oczekiwania. Standardowo, bez dodatkowych opłat dekorujemy stoły świeżymi kwiatami.

Noclegi
Każdej Parze Młodej oferujemy apartament gratis. Dodatkowo wszystkim gościom weselnym proponujemy specjalne, promocyjne ceny noclegów. Cena pokoi zależy od ilości zarezerwowanych pokoi i jest dostępna na szczegółowe zapytanie. W sprawie rezerwacji pokoi prosimy o kontakt z naszym działem rezerwacji pod numerem telefonu: 012 614 58 00.

Menu
Ceny przygotowanych przez nas menu weselnych zaczynają się już od 140 zł./osobę. Pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Z przyjemnością przygotujemy również indywidualnie skomponowane prze Państwa menu. W celu szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami prosimy o kontakt z działem gastronomii pod numerem telefonu: 012 614 57 48.

Zachęcamy do odwiedzenia hotelu i zapoznania się z naszą ofertą.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja