Willa Krzyska

Willa Krzyska

4.7 Ocena 24 użytkowników
Adres:
ul. Krzyska 52b
33-100 Tarnów, małopolskie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 609 443 047
Strona www: http://www.willakrzyska.pl

Serdecznie zapraszamy do Willi Krzyskiej, mieszczącej się nieopodal centrum Tarnowa. Szeroki pas zieleni oddziela nas od głównej arterii komunikacyjnej miasta i sprawia, że jest tu cicho i spokojnie, a zarazem łatwo do nas dotrzeć.
Nowoczesne wyposażenie, wysmakowany klimat wnętrz oraz starannie dobrany personel sprawią, że poczują się Państwo jak w domu już w momencie przekroczenia progu naszej willi. Willi, która została stworzona właśnie po to, by móc szczególnie zadbać o wszystkich gości, tych którzy zechcą skorzystać tylko z restauracji i tych, którzy planują dłuższy pobyt.

Willa Krzyska posiada restaurację, w której serwowane są dania nawiązujące do klasyki kuchni europejskiej, dania inspirowane kuchnią węgierską. Mamy również propozycje dla tych gości, którzy w miłej atmosferze i przy sprawnym serwisie potrzebują po prostu dobrze zjeść.

Jesteśmy przygotowani do urządzania spotkań, okolicznościowych przyjęć, bankietów i wesel. Szczególną atmosferę zapewni pomieszczenie klubowe w suterenach budynku. W sezonie letnim zaproponujemy gościom hotelowym śniadanie pod parasolami na tarasie pierwszego piętra, a wszystkim gościom lunch lub kolację w ogrodzie.

Serdecznie zapraszamy.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja