Folwark Stara Winiarnia

Folwark Stara Winiarnia

2.8 Ocena 84 użytkowników
Adres:
ul. Ogrodowa 2
34-730 Mszana Dolna, małopolskie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (18) 331 23 82

Wesele w dawnej posiadłości Rodu Krasińskich? - Dlaczego nie! Historia nas zobowiązuje. Ze starych fotografii wyeksponowanych w Sali Kominkowej spoglądają weselnicy z ubiegłego stulecia. To właśnie tu odbywały się wesela członków rodu Krasińskich i Szujskich - poprzednich właścicieli dóbr Mszańskich.
Folwark Stara Winiarnia jest powstałą w 1783 roku kamienną budowlą, która stylem przypomina francuskie i włoskie posiadłości ziemskie. Zabytkowe wnętrza oraz niepowtarzalna atmosfera nadają przyjęciom weselnym niezapomniany klimat i wyszukany styl. Nasze atuty to wyśmienita kuchnia, stylowy wystrój sal i profesjonalna obsługa. Organizujemy też Targi, na których można się zapoznać z bogatą ofertą firm weselnych. Każde przyjęcie weselne to dla nas nowe wyzwanie, a dla naszych Gości jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Do zobaczenia w Mszanie Dolnej - Folwark Stara Winiarnia zaprasza!

Na parterze Folwarku Stara Winiarnia znajdują się 3 sale: Sala Kominkowa, w której jednorazowo może przebywać do 70 osób. Jest to typowa sala restauracyjna dla Gości przyjeżdżających do Folwarku na dobry obiad z rodziną lub znajomymi. Obok Sali Kominkowej znajduje się Sala Biesiadna, która może pomieścić ok. 75 osób przy stołach. Tutaj odbywają się cotygodniowe koncerty Muzycznego Folwarku – najlepszego klubu bluesowego na południu Polski. Kolejna sala na parterze to Sala Balowa, wykorzystywana do tańca. Sala ta może zostać również przystosowana do konsumpcji lub służyć jako sala konferencyjna. W Sali Balowej przy stołach możemy przyjąć ok. 80 osób.
Największa sala Folwarku Stara Winiarnia znajduje się na I piętrze Sala Hrabiego Krasińskiego, gdzie przy stołach może się pomieścić 300 gości, a w układzie kinowym – ok. 400 osób. Sala ta dostosowana jest do organizowania przyjęć, bankietów i konferencji. NA codzień w tej sali działa nasza galeria Folwark Sztuki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.folwarkstarawiniarnia.pl.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja