Jarmark

Jarmark

1.9 Ocena 12 użytkowników
Adres:
Borzęcin 54
55-140 Żmigród, dolnośląskie
Liczba gości: 90
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (71) 385 50 40

Jesteśmy firmą, która z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przygotuje dla Państwa wesele, bankiet lub też przyjęcie które na zawsze pozostanie w pamięci, a także pozwoli przeżyć jedyne i niepowtarzalnie chwile. Wychodzimy naprzeciw Państwa upodobaniom, gustom oraz oczekiwaniom, dostosowujemy opcje do Państwa stylu, charakteru imprezy, jak również przeznaczonego budżetu. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie, jesteśmy pełni twórczych pomysłów, a nasza profesjonalna kadra zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Jedną z naszych propozycji jest strzecha z tradycyjnymi wyrobami i staropolskimi potrawami.

Zorganizujemy dla Państwa:
* Bankiety z pełną obsługą
* Niezapomniane przyjęcia okolicznościowe i bale.
* Przyjęcia komunijne i urodzinowe.
* Konferencje i szkolenia.

Oferujemy Państwu wesela ze smacznym menu, pięknymi dekoracjami, niepowtarzalnym nastrojem oraz niespodzianką, którą przygotowaliśmy dla naszych nowożeńców - stylizację ślubną Młodej Pary! Nasza konsultantka ślubna przeprowadzi przyszłych Państwa młodych, przez trudy przygotowań związanych z wyborem sukni, garnituru, dodatków, bukietu, fryzury oraz makijażu.

Jesteśmy w stanie zagwarantować oprawę muzyczną, sesję fotograficzną, jak również profesjonalną stylizację i makijaż. Nawiązaliśmy współpracę z orkiestrami, DJ-ami, Salonami sukien ślubnych oraz mody męskiej. Dysponujemy pierwszą uruchomioną Salą Konwaliową, która jest wspaniałym miejscem o niepowtarzalnym wystroju i może pomieścić ok 80-90 osób.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja