ART Hotel

ART Hotel

4.2 Ocena 98 użytkowników
Adres:
Kiełbaśnicza 20
50-110 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (71) 787 71 00
Strona www: http://arthotel.pl/

Zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru klimatyzowane sale bankietowe z zachowanymi zabytkowymi elementami architektury oraz unikalnym wystrojem pozostawiają niezapomniane wrażenia. Posiadają dostojny i elegancki wystrój, który sprzyja również organizacji bankietów, różnorodnych przyjęć okolicznościowych oraz integracyjnych spotkań firmowych. Z kolei ciepła i przytulna atmosfera sprzyjają odbywającym się tu często uroczystościom rodzinnym, do których należą wesela, komunie, czy też imieniny.

To właśnie w Art Hotelu duch tradycji we wnętrzach zabytkowych kamienic łącząc sie z wysokim komfortem nowoczesności, pozwalając na zachowanie w naszej pamieci tych najbardziej urokliwych i najważniejszych wspomnień na długie lata. Mając to na uwadze oferujemy Państwu sale bankietowe począwszy od kameralnych 20 osobowych, aż do przestronnych 120 osobowych.
Niezapomniana atmosfera hotelu, wspaniała obsługa oraz elegancki wystrój, towarzyszą nam podczas organizacji każdego wydarzenia. Zachęcamy również do skorzystania z naszych obiadów weselnych, cieszących się już od dawna bardzo dużym pwoodzeniem. Wspaniałe i dobrze dobrane do okoliczności menu oraz niespodzianki kulinarne są tylko jednymi z nielicznych atrakcji.

Warto wspomnieć, iż w naszych wnętrzach możemy rónież zorganizować ceremonią zaślubin w pięknej scenerii. Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na poprawiny bądź też przyjęcie weselne w wakacyjne piątki, czekają atrakcyjne ceny. Art Hotel dołoży również wszelkich starań, o to by Młoda Para poczuła się w dniu ślubu naparwdą wyjątkowo. Nowożeńcy mogą wynajać luksusowy pokój, w którym rano pyszne śniadanie zostanie podane im przez obsługę. Ponadto przygotowaliśmy z myślą o nich, specjalne ceny noclegów, które są uzależnione od standardu pokoju.

Na Państwa życzenie komponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotowujemy dekoracje kwiatowe, doradzamy przy organizacji imprezy, jak również możemy całkowicie przejąć jej organizację!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja