Best Western Hotel Prima

Best Western Hotel Prima

3.85 Ocena 44 użytkowników
Adres:
Kiełbaśnicza 16-19
50-110 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (71) 782 55 55
Strona www: http://www.bestwestern-prima.pl/

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty organizacji oraz obsługi różnego rodzaju uroczystości, zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Ze względu na to, iż najistotniejszą dla nas rzeczą jest satysfakcja Państwa z udanego przyjęcia, dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania.

Zapewniamy Państwu przygotowanie oraz obsługę gastronomiczną konferencji, spotkań firmowych, przyjęć koktajlowych, rad nadzorczych, szkoleń, ale również mogą nam Państwo powierzyć organizację różnego rodzaju uroczystości rodzinnych, wedle Państwa życzeń i koncepcji. W każdym przypadku bierzemy pod uwagę specyfikę oraz charakter spotkania. Dostosowujemy menu, służymy pomocą w aranżacji sali i dekoracji stołów, w taki sposób, aby całość spełniała wszelkie Państwa oczekiwania.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku i problemów wiąże się z organizacją uroczystości weselnej, dlatego postanowiliśmy przejąć na siebie trudy jej przygotowania. Z naszą pomocą spędzą Państwo niezapomniane chwile w eleganckich wnętrzach Restauracji Sir William, delektując się wyśmienitymi daniami. Wyjątkowo mile spędzą Państwo czas na delektowaniu się potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przyjazną i sprawną obsługę, która zadba o każdy szczegół uroczystości!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja