Restauracja Panorama

Restauracja Panorama

3.8 Ocena 67 użytkowników
Adres:
ul. Zwierzyniecka 50
31-103 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 422 28 14

Na dachu miasta, w centrum Krakowa, odnajdziecie Państwo Restaurację Panorama , połączenie przestronnego i nowoczesnego wnętrza z pięknym tarasem, z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na Wawel i zakole Wisły.

Klimatyzowana sala Restauracji mieszcząca do 130 osób, z miejscem do tańca, oraz taras widokowy, pełniący funkcję ogrodu- wspaniałej scenerii do sesji zdjęciowej.


Oferujemy bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb. Nasi szefowie kuchni zaproponują specjały kuchni europejskiej po dania kuchni staropolskiej. W pakiecie weselnym dla Państwa Młodych biała limuzyna i kolacja od firmy w wybranym terminie. Służymy pomocą i poradą przy wyborze obsługi muzycznej, dekoracji sali, wydruku winiet, czy zakupie alkoholi.

W sąsiedztwie restauracji mieści się największa baza hotelowa, dająca duże udogodnienie w zakwaterowaniu Państwa gości weselnych.

Dobra zabawa i zadowolenie Państwa i gości to dla nas priorytet.

Restauracja Panorama to również idealne miejsce na organizację szkoleń, bankietów, konferencji, imprez firmowych z grillem na tarasie, imprez okazjonalnych /urodzin, komunii czy chrzcin dziecka/.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja