Villa Caprice

Villa Caprice

1.85 Ocena 55 użytkowników
Adres:
Fryderyka Chopina 27
51-609 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 695 21 21 20
Strona www: http://www.caprice.wroclaw.pl

Villa Caprice oferuje Państwu profesjonalną obsługę, która zaopiekuje się każdym elementem, zadba o wszystkie szczegóły oraz pomoże w podjęciu niektórych decyzji, poczynając od aranżacji kwiatowych, dekoracji i muzyki, na wyśmienitej kuchni kończąc. Każda Para może liczyć na przyjęcie zgodne z ich życzeniami.

Stworzyliśmy wyjątkową restaurację oddającą swym wnętrzem cząstkę tajemniczości oraz profesjonalizmu, a wszystko to z myślą o naszych Gościach marzących o tym, by zachować w pamięci ten szczególny dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne „tak”. Villa Carprice jest właśnie miejscem, które to zapewni. Wyrwany z szarości dnia codziennego i odbiegający od otaczającej nas rzeczywistości, kawałek raju, sprawi, by w tym wyjątkowym dniu Młoda Para poczuła się jak książę i księżniczka, a ich goście przywitani byli jak na królewskim dworze.

W naszej ofercie znajdują się potrawy z kuchni polskiej, śródziemnomorskiej jak i "kuchni fusion”, która opiera się na umiejętnym łączeniu kuchni etnicznych z tradycyjnymi elementami dobrze znanej już Państwu kuchni. W oparciu o smaki, surowce, przyprawy, techniki gotowania oraz serwowania staramy się zachwycić naszych Gości, tak aby niezapomnaine wspomnienia pozostały przez długi czas.

Na tę wyjątkową noc oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowaną salę balową, letnie patio oraz hotelik dla gości, w którym czeka na Młodą Parę romantyczny apartament!


Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja