Sala Weselna Perfect

Sala Weselna Perfect

3.55 Ocena 23 użytkowników
Adres:
Serbska
51-111 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 601 71 48 48

Firma Perfekt od ponad 17 lat zajmuje się organizacją przyjęć weselnych we własnych salach oraz na zlecenie w formie Cateringu. Dysponujaemy pięcioma salami na terenie Wrocławia i Karpacza w których organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy i konferencje. Sale w większości posiadają klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, który gwarantuje profesjonalną oprawę imprezy.


Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, aby omówić wszelkie kwestie odnośnie charakteru uroczystości, Państwa preferencji oraz potrzeb. Zaproponujemy wstępną ofertę, obejmującą zakres usług jak również ramowy kosztorys, który będą mogli Państwo przeanalizować.

Pomagamy także w kompleksowej organizacji:
- Orkiestry,
- Wystroju Sali i Kościoła,
- Limuzyny,
- Transportu
- Fryzjera,itp.

Nowowybudowany obiekt przy ulicy Serbskiej zapewnia komfortowe warunki do zorganizowania imprezy weselnej lub też firmowej. Dwie sale mieszczą ponad 250 miejsc siedzących ze stołami lub 350 w przypadku szwedzkiego stołu. Sale znajdują się na parterze i spełniają wszelkie normy dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja