Restauracja Brama

Restauracja Brama

3.95 Ocena 7 użytkowników
Adres:
Piastów Śląskich 1
58-306 Wałbrzych, dolnośląskie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (74) 664 64 48

Restauracja Brama znajduje się w Zamku Książ, który jest inspirującą nas kolebką kultury. Poznaliśmy jego historię, wciąż odkrywamy jego tajemnice, oceniamy jego możliwości, tworząc w nim przyjazne i inspirujące miejsce dla naszych Gości. W kompleksie zamkowym znajdują się sale, spełniające warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań. Posiadamu baze noclegową dla około 180 osób o europejskim standardzie, duży dozorowanyparkingoraz wspaniałe i rozległe plenery, które są jednym z licznych atutów zamku.

Restauracja "BRAMA", która usytuowana jest w pięknym kompleksie "perły Dolnego Śląska" jest idealnym miejscem na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak bankiety, chrzciny, komunie, imieniny oraz wesela, które z powodzeniem od kilku lat organizujemy. Nastrojowy klimat sali stworzony przez starannie wybrany kolor ścian oraz dekoracji, pozwala chłonąć pobudzającą i inspirującą energię tego miejsca. W naszej restauracji zapewniamy Państwu prawdziwą symfonię smaków kuchni polskiej w nowoczesnych aranżacjach oraz wykwintną kuchnię śródziemnomorską.

Bazując na możliwościach stworzonych przez zamek zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, począwszy od wynajęcia Sal, Kaplicy, bazy noclegowej, po przez przygotowanie gastronomi, a skończywszy na wszelkich dodatkowych atrakcjach sprawiających, iż Wasze wesele będzie niezapomnianym oraz pięknym wydarzeniem. Aby uatrakcyjnić każde spotkanie zadbamy o dobór odpowiedniej oprawy artystycznej i muzycznej.

W zależności od wielkości przyjęcia do Państwa dyspozycji oddajemy:
- Salę Balową - największą z sal zamkowych, idealną na przyjęcie od 70 do 180 osób,
- Salę Krzywą i Konrada na kameralne przyjęcia do 60 osób
- Salę Ułańską w zabytkowym Stadzie Książ do 170 osób
- Salę Restauracji Brama do 60 osób, z pięknym widokiem na cały kompleks zamkowy.
W Zamku Książ znajduje się również Kaplica, w której można zorganizować ślub.

Szukaj inspiracji w pięknie!
Zapraszamy!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja