Hotel Vivaldi

Hotel Vivaldi

2.65 Ocena 20 użytkowników
Adres:
Olimpijska 4
58-540 Karpacz, dolnośląskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (75) 761 99 33
Strona www: http://www.vivaldi.pl/

Szczególnie ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ŚLUB. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku oraz niebanalny czyli taki, który na długo pozostanie w pamięci. Mając na względzie tę szczególną chwilę proponujemy Państwu wyjątkowe wesele w górach oraz organizację przyjęcia weselnego w pełnej uroku Restauracji "Cztery Pory Roku" naszego Hotelu VIVALDI w Karpaczu.

Kierując się maksymą, że „górskie krajobrazy ułatwiają kontemplację i pomagają snuć wspaniałe plany na przyszłość” mają Państwo możliwość się o tym przekonać w miejscu wyjątkowo urokliwym, jakim jest nasz hotel. W naszych pokojach hotelowych jesteśmy w stanie zapewnić Gościom wypoczynek, a Szef Kuchni naszego hotelu jest do Państwa dyspozycji.

Ponieważ szalenie ważne w życiu każdego z nas jest gdzie i co jemy, w naszej restauracji przykładamy dużą wagę do właściwego doboru składników i produktów, bazując przede wszystkim na świeżych naturalnych dodatkach do potraw, które są odpowiednio dobrane i podane, co sprawia iż zawsze satysfakcjonują podniebienia odwiedzających nas gości.
Bogactwo doznań smakowych łączy się tu z doznaniami estetycznymi i pozostawia miłe wrażenia.


Wszelkie zapytania i informacje prosimy kierować do działu Rezerwacji a my udzielimy i przygotujemy menu zgodnie z Państwa życzeniem i zamówieniem.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja