Hotel Jester

Hotel Jester

2.95 Ocena 55 użytkowników
Adres:
Kowalska 63
51-427 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 64
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (71) 345 86 00
Strona www: http://hotel-jester.com

Zapraszamy Państwa do Hotelu "Jester", który położy jest nieopodal centrum handlowego "Korona". Do dyspozycji gości posiadamy łącznie 64 miejsca noclegowe oraz salę bankietową na 160 miejsc. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe takie jak:
- wesela
- bankiety
- konferencje
- szkolenia
Przyjęcie Weselne
Nasz personel dokładnie zapozna Państwa z zasadami organizacji przyjęcia, a także zaprezentuje salę oraz pokaże Państwu zdjęcia dekoracji weselnych. W celu ułatwienia Państwu podjęcia decyzji dotyczących wyboru potraw, nasz szef kuchni przygotował różne warianty menu weselnego w różnych cenach, w zależności od Państwa oczekiwań.
Menu
Propozycje menu zaczynają się od 150 zł od osoby (odpłatność za dzieci do lat sześciu wynosi 50% wartości menu; orkiestra i fotograf 100% ceny menu). Cena zawiera już wliczony koszt wynajmu sali. Szef kuchni może specjalnie skomponować menu w zależności od Państwa preferencji.
Napoje
Napoje alkoholowe ( bez piwa) soki, owoce oraz ciasta mogą Państwo zakupić we własnym zakresie lub zlecić nam zakup. Zapewniamy pomieszczenie do prawidłowego przechowania tych produktów. Kawę i herbatę podajemy dodatkowo w cenie 20 zł/ termos 2l. Pozostałe z przyjęcia jedzenie i napoje pozostają do dyspozycji i odbioru przez Państwa bądź zostaną wykorzystane do urządzenia poprawin.
Noclegi
Apartament dla nowożeńców oferujemy gratis, jeżeli koszt wesela przekracza 4.000 zł. Oferujemy także zniżkę na pokoje dla gości weselnych. Hotel wykonuje dekoracje weselne zgodne z naszym projektem przedstawionym Państwu, lub też według Państwa wskazówek, a wykonanie dekoracji weselnej pozostaje wyłącznie w zakresie obsługi hotelowej.
Rezerwacja
Rezerwacja terminu wesela zobowiązuje od momentu podpisania wstępnej umowy i uiszczeniu zadatku w wysokości tysiąca złotych. Nie później niż w czasie 2 tygodni przed weselem podają Państwo dokładną liczbę gości, wybrane menu, liczbę osób chcących skorzystać z noclegu, termin rozpoczęcia uroczystości oraz wpłacają pozostałą kwotę.
Jako dodatkowe atrakcje kulinarne, mogące uświetnić przyjęcie polecamy:
- prosie pieczone faszerowane kaszą gryczaną z grzybami
- udziec pieczony na "sposób myśliwski"
- sandacz faszerowany
- kociołek staropolskich przysmaków


Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja