Hotel Remes Sport & Spa

Hotel Remes Sport & Spa

4.05 Ocena 60 użytkowników
Adres:
ul. Parkowa 48
64-330 Opalenica, wielkopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 0 501 072 554

Jest takie miejsce w Wielkopolsce, gdzie spokój natury budzi chęć życia, gdzie energia sportu przynosi odprężenie, a dzieła sztuki dają prawdziwe ukojenie.
Położony z dala od zgiełku wielkiego miasta, Hotel Remes Sport & Spa**** zaprasza do swych wnętrz. O unikatowym charakterze hotelu świadczy niezwykłe połączenie starej cegły z budynków folwarcznych z regionu wielkopolski z początków XVI wieku, strzechy nawiązującej do starych i ekologicznych tradycji budowlanych ze współczesną wizją artystyczną objawioną w formach ze szkła i metalu. Wnętrza urządzone ze smakiem, wypełnione dziełami sztuki znanych wrocławskich artystów zainspirowanych twórczością Igora Mitoraja, przeniosą Cię, w inną rzeczywistość. Wystarczy, że przyjmiesz zaproszenie...

Hotel Remes Sport & Spa**** to 147 miejsc w 58 komfortowo wyposażonych pokojach. To także kompleks 20 profesjonalnych boisk sportowych, które wraz z nowocześnie wyposażonym centrum konferencyjnym oraz Spa stanowią idealne miejsce do zorganizowania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych dla firm, a także obozów sportowych oraz pobytów indywidualnych czy rodzinnych.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym hotelu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja