Nowy Graf

Nowy Graf

2.2 Ocena 90 użytkowników
Adres:
Łęczyńska 108
20-000 Lublin, lubelskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (81) 746 34 31
Strona www: http://nowygraf.pl/

Zapraszamy Państwa do Centrum Restauracyjno – Konferencyjnego mieszczącego się w stylowo urządzonych wnętrzach dawnego “Dworku Grafa”, który został wybudowany w XIX wieku. W miejscu tym dominuje klasyczna elegancja oraz niepowtarzalna atmosfera, co z pewnością sprawi, iż odnajdą tu Państwo klimat salonów dawnej rezydencji, słynących z tradycyjnej polskiej gościnności. Profesjonalne przygotowanie uroczystości, a także bogate menu zadowoli gości ceniących sobie dobra kuchnię i koneserów poszukujących oryginalnych oraz wykwintnych dań.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszej Restauracji, gdzie w klimatyzowanych wnętrzach serwujemy wykwintne dania na każdą okazję. Nasze wykwintne menu czerpie inspirację z najlepszych tradycji kulinarnych z całego świata. Oferujemy także szeroki wybór trunków, w tym bogatą kartę win. To wszystko sprawia, że zaspokajamy najwybredniejsze gusta, natomiast znakomicie wyszkolona i dyskretna obsługa zapewni profesjonalne przygotowanie każdego rodzaju uroczystości.

Dzięki bliskiej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami możemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę imprez:

-menu
-wystrój
-zespół muzyczny lub Dj
-oświetlenie
-fotograf

Dzięki temu, że posiadamy aż trzy różniące się charakterem i wyposażeniem sale oraz piękny ogród jesteśmy w stanie przygotować i obsłużyć nawet najbardziej nietypowe przedsięwzięcia!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja