Hotel Królewski

Hotel Królewski

3.65 Ocena 18 użytkowników
Adres:
Turystyczna 1
23-300 Janów Lubelski, lubelskie
Liczba gości: 600
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (15) 87 24 999

Ten wyjątkowy obiekt hotelowo – konferencyjny usytuowany jest w połowie drogi między Rzeszowem a Lublinem, zapewni Państwu możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań, zarówno biznesowych jak i okolicznościowych. Zapewniamy Państwa, iż czas spędzony w Hotelu Królewskim w otaczających go bogactwach niezwykle pięknej i tajemniczej natury Lasów Janowskich na długo pozostanie w pamięci Państwa i Gości.

Zajmujemy się organizacją spotkań biznesowych, imprez firmowych, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Zapraszamy do restauracji hotelowej, gdzie w trzech klimatyzowanych salach możemy ugościć 400, 200 oraz 50 osób, serwując wyśmienite potrawy kuchni staropolskiej. Zapewniamy przyjęcia do 600 osób przy tradycyjnym ustawieniu stołów rzędowo, barwne kompozycje kwiatowe na stołach, jak również światło świec. Każda z sal ma niepowtarzalny wystrój, a polichromie ścian, wspaniałe obrazy, marmurowe posadzki oraz wyrafinowane sztukaterie z przepięknymi motywami tworzą niepowtarzalny nastrój. Łazienki, wyposażone są w luksusową włoską armaturę i podgrzewane podłogi oraz wyłożone są naturalnym kamieniem. Wszystko to nada Państwa przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, który pozostanie na długie lata w pamięci Gości. Przygotowywane dla Państwa pokoje są wyposażone na najwyższym standardzie zapewniając luksus i wygodę.

Pomożemy skomponować wykwintne menu:
- 5 dań gorących
- przekąski
- ciasta domowe
- napoje zimne i gorące
Powitamy Państwa Młodych i ich Gości lampką szampana i po staropolsku chlebem weselnym i solą, a także uwzględniamy specjalne życzenia i preferencje młodej pary oraz ich Gości.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie oczekiwania naszych Gości!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja